Irak Nakliye 2024

IRAK NAKLİYE

Irak Nakliye

Irak Nakliye ,Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmeye devam eden Arı Nakliyat firması, sektörde yer alan mevcut nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir. Müşteriler tarafından gelen talepleri doğru bir şekilde anlayarak, uygun nakliye çözümleri üretmektedir. Sektörde sunduğu tüm nakliye ve lojistik hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek adına gerekli planlamalarını yapmakta, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kapsamda sektörde sunduğumuz hizmetlerimizi Türkiye’nin komşu ülkelerinden Irak ülkesine de gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye – Irak nakliye hizmetleri ile her türlü yüklerin taşımacılık faaliyetlerini sürdürmekteyiz. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde en iyi şekilde yer almak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda mevcut nakliye ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sektörde sık sık ihtiyaç haline gelen parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılık hizmetleri firmamız tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerini sürdüren firmamız, sektörde kazandığı bilgi birikimi ve deneyimi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda uygun fiyat politikasıyla gerçekleştirdiğimiz nakliye faaliyetlerinde uygun Irak nakliye fiyatları sunmayı amaçlamaktadır.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliye hizmetleridir. Parsiyel nakliye parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Aynı güzergah üzerinde yer alan ve farklı kişilerin yüklerinin bir yerden farklı bir yere taşımacılığının yapıldığı bir nakliye hizmetidir. Lojistik faaliyetlerde uygun nakliye maliyetleri oluşturması sebebi ile sektörde sık sık tercih edilen taşımacılık türü olmaktadır. Bu anlamda Arı nakliyat firması olarak, nakliye ve lojistik hizmetlerimizi sunduğumuz Irak ülkesine parsiyel nakliye çözümleri de sunmaktayız.

Irak parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin az sayıda yer alan yüklerini talep ettikleri yerlere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Irak parsiyel nakliye hizmetleri genellikle karayolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Türkiye’nin komşu ülkeleri arasında yer alması nedeni ile karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Irak karayolu taşımacılığı ile her türlü yüklerin kolay bir şekilde nakliyesi gerçekleştirilebilmektedir. Lojistik sektöründe doğan nakliye gereksinimlerine uygun çözümler sunmayı hedefleyen firmamız, müşterilerin yüklerinin özellikleri ve istekleri doğrultusunda nakliye türünü belirlemektedir. Bu kapsamda gerekli planlamalar yapılmakta ve çalışmalar sürdürülmektedir.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerinden biri de frigo nakliye hizmetleridir. Frigo nakliye hizmetleri kapsamında gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Arı Nakliyat firması olarak, Irak frigo nakliye hizmetleri ile özellikle ithalat ve ihracat faaliyetlerinde mevcut nakliye ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Frigo taşımacılık süreçleri frigorifik araçlar ile gerçekleştirilmekte ve gıda ürünlerinin güvenli bir şekilde belirtilen noktalara ulaştırılması açısından – 26 °C – 18 °C arasında ısı koşulları sağlanmaktadır.

Bir ülkede üretilen gıda ürünlerinin ihracat faaliyetlerinde ürünlerin bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılarına ulaştırılması önem arz etmektedir. Bu alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip olan firmamız, Irak frigo nakliye faaliyetlerinin her aşamasında gerekli çalışmalarını sürdürmektedir. Her türlü süreçte müşterilerine gerekli desteklerini sunmakla beraber, tüm faaliyetleri yakından takip etmektedir. Bu anlamda nakliye faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması amaçlanmaktadır. Haftanın belirli günleri düzenli bir şekilde nakliye hizmetleri sunmaktayız. Arı Nakliyat firması olarak müşterilerin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktayız.  

Irak Nakliye Fiyatları

İstanbul – Bağdat2.750 USD
İstanbul – Zaho2.150 USD
Mersin – Süleymaniye1.550 USD
İzmir – Erbil1.750 USD

Irak nakliye fiyatları birçok unsurlar kapsamında farklılık göstermektedir. Taşımacılığı yapılacak yükler ile alakalı gerekli bilgiler müşterilerden temin edilmekte ve bu doğrultuda firma bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından nakliye fiyatı belirlenmektedir. Nakliye fiyatları ile ilgili olarak etkili unsurlar arasında; yükün cinsi, yükün boyutları (En, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Arı Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe verdiğimiz hizmetlerde her zaman en uygun fiyatları sunmak için gereken çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ağır Yük Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerinden biri de ağır yük nakliye hizmetleridir. Uluslararası Lojistik sektöründe önemli bir konumda yer alan ağır yük taşımacılığı, trafo, jeneratör, yat, tekne, tır, santraller, iş makineleri, köprü kirişleri, vinç, fabrika taşıması, döküm üniteleri, gemi motorları, boru hatları, konteynerler, inşaat makineleri gibi ağır yüklerin taşımacılık faaliyetlerinin gerçekleştirildiği bir nakliye hizmetidir. Bu kapsamda sektörde sık sık ihtiyaç duyulan bir nakliye hizmeti olmaktadır.

Türkiye – Irak nakliye ve lojistik hizmetleri sunan Arı Nakliyat, Irak ağır yük nakliye ihtiyaçlarına da çözümler üretmektedir. Müşterilerin her türlü ağır yüklerini talep edilen yerlere güvenle ulaştırmaktayız. Alanında bilgi ve donanıma sahip ekibimiz ile birlikte yüklerin sağlık bir şekilde belirtilen noktalara ulaştırılmasını sağlamaktayız. Bu anlamda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak, nakliye faaliyetlerinin sorunsuz olarak tamamlanmasını amaçlamaktayız.

Proje Taşımacılığı

Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerinden biri de proje taşımacılığı hizmetleridir. Proje taşımacılığı, standart dışı ölçü ve ağırlıkları olan yüklerin taşımacılık faaliyetlerinin gerçekleştirildiği bir nakliye hizmetidir. Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetlerde yer alan Arı Nakliyat firmamız, faaliyetlerini Irak ülkesine de gerçekleştirmektedir. Irak ülkesine proje taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktadır.

Türkiye – Irak proje taşımacılığı hizmetleri ile birlikte boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri ve termik santral gibi projelerin nakliye faaliyetleri yürütülmektedir. Nakliye süreçlerinde özel araçlar kullanılmakta ve önlemler alınmaktadır. Bununla birlikte nakliye süreçlerinde gerekli güzergâh doğrultusunda yol izinleri de alınmaktadır. Arı Nakliyat firması olarak, Irak proje taşımacılık hizmetlerinde her türlü süreçte müşterilere gerekli desteklerimizi sunmaktayız.

HAKKIMIZDA

Categories: