İran Nakliye 2023

iran nakliye

İran Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

İran Nakliye,Arı Nakliyat firmamızın lojistik sektöründe nakliye ve lojistik faaliyetlerini sağladığı ülkelerden biri de İran ülkesidir. Türkiye – İran nakliye ve lojistik hizmetleri ile sektörde doğan nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. Bununla birlikte ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almakta, her türlü nakliye ihtiyaçlarına firmamız tarafından cevap verilmektedir. Arı Nakliyat firması olarak, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Lojistik sektöründe edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimizle nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Her türlü İran nakliye gereksinimlerinde yanınızda yer almaktayız.

Karayolu Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sık sık tercih edilen karayolu taşımacılığı, Arı Nakliyat firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetleri kapsamında tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Türkiye – İran nakliye ve lojistik hizmetlerinin önemli bir kısmı karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. İran ülkesinin Türkiye’nin komşu ülkeleri arasında yer alması nedeni ile lojistik faaliyetlerde karayolu tercih edilmektedir. Karayolu taşımacılığı lojistik sektöründe önemli bir konuma sahiptir.

Müşterilerin yükleri talep edilen yerden teslim alınmakta, talep edilen yere teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tüm nakliye hizmetlerimiz hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerin her türlü yüklerini sorunsuz bir şekilde İran ülkesine ulaştırılmaktayız.

Türkiye – İran karayolu nakliye hizmetleri doğrultusunda alanında deneyimli ekip ile birlikte gerekli faaliyetler gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık süreçleri esnasında müşterilere her konuda gerekli destekler Arı Nakliyat firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bütün taşımacılık süreçleri firmamız bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından yakından takip edilmekte, süreçlerin sorunsuz bir şekilde sonlandırılması sağlanmaktadır. Bu anlamda her türlü süreçte gerekli önlemler alınmaktadır.

Taşımacılık faaliyetleri esnasında kullanılan araçlarımız yüklerin teslimat noktalarına kadar takibi yapılmakta, güvenli bir şekilde yüklerin teslim edilmesi amaçlanmaktadır. Taşımacılık faaliyetlerimizi sigortalı olarak gerçekleştirilmekte, nakliye süreçleri esnasında oluşabilecek olumsuz durumlara yönelik müşteri mağduriyetlerinin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Nakliye araçlarının bulunduğu konum ile ilgili olarak da müşterilere gereken bilgilendirmeler sağlanmaktadır. İran nakliye faaliyetleri doğrultusunda müşterilerin yüklerle alakalı olarak depolama, gümrükleme, paketleme, dağıtım ve benzeri hususlarda da hizmetler sağlanmaktadır. Arı Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe sunduğumuz hizmetleri en iyi şekilde sunmak için gerekli çalışmaları yürütmekteyiz.

İran karayolu nakliye hizmetlerinde, lojistik sektöründe sıklıkla gereksinim duyulan parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. Nakliye ve lojistik hizmetler karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Bununla birlikte karayolu taşımacılığı doğrultusunda diğer taşımacılık türleri ile entegre taşımacılık hizmeti sunulmaktadır.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Türkiye – İran nakliye ve lojistik hizmetler kapsamında, sektörde sık sık ihtiyaç haline gelen parsiyel nakliye hizmetleri de Arı Nakliyat firmamız tarafından müşterilere sunulmaktadır. Türkiye – İran parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına çözümler sunmaktayız. İran parsiyel taşımacılık hizmetleriyle iki ülke arasında nakliyesi gerçekleşmesi gereken az sayıdaki yüklerin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin yüklerini güvenli bir biçimde istenilen yerlere ulaştırılmaktadır. Taşımacılığı yapılacak yükler doğrultusunda uygun nakliye çözümler üretilmekte, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti kapsamında faaliyetler sürdürülmektedir.

Parsiyel nakliye hizmetleri, çeşitli avantajlı özellikleri olan bir nakliye türü olması sebebi ile lojistik sektöründe sıklıkla tercih nedeni olmaktadır. Parsiyel taşımacılık hizmetlerinin sunmuş olduğu en önemli avantaj da uygun nakliye fiyatları sunmasıdır. Arı Nakliyat firması olarak nakliye hizmetlerinde uygun fiyatlar sunmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda müşteri memnuniyetinin oluşturulması amaçlanmaktadır. Aynı güzergâh üzerinde yer alan noktalara ulaştırılacak olan yükler tek bir araçla nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

Bununla beraber parsiyel taşımacılık hizmetlerinin sunduğu diğer önemli bir avantaj da, yüklerin aktarma olmadan teslimat noktalarına ulaştırılmasıdır. Bu doğrultuda yüklerin hızlı bir biçimde alıcılarına teslimatının yapılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda zaman konusunda da tasarruf sağlayan bir taşımacılık türüdür. Sektörde teslimat süreleri önemli konular arasında yer almaktadır. Yüklerin tam zamanında belirtilen noktalara ulaştırılması açısından Arı Nakliyat firması olarak gereken çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sektörde sunduğumuz faaliyetlerde müşteri memnuniyetinin sağlanmasına önem vermekte, bu kapsamda hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Kaliteden ödün vermeyen firmamız, nakliye süreçlerinin her aşamasında gerekli desteklerini de firma bünyesinde görev alan uzman ekibi ile sunmaktadır.

Ağır Yük Taşımacılığı Hizmetleri

Arı Nakliyat firması olarak, Türkiye – İran nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında ağır yük taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktayız. Türkiye – İran ağır yük taşımacılığı hizmetleriyle müşterilerin tır, köprü kirişleri, döküm üniteleri, iş makineleri, trafo, inşaat makineleri, jeneratör, vinç, yat ve tekne, santraller, gemi motorları, fabrika taşımaları, boru hatları, konteynerler ve benzeri ağır yükler müşterilerin talep ettikleri yerlere ulaştırılmaktadır.

Taşımacılık süreçlerinin tüm aşamalarında müşterilere gereken durumlarda da destekler sağlanmaktadır. Arı Nakliyat firması olarak, lojistik sektörde yer alan nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz. Bu alanında yeterli düzeyde bilgi birikimine ve deneyime sahip ekip ile beraber yüklerin sorunsuz biçimde alıcılarına ulaştırılması sağlanmaktadır.

İran Proje Taşımacılığı Hizmetleri

Arı Nakliyat firması olarak, Türkiye – İran nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında proje taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktayız. Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız, Türkiye – İran arasında gereksinim duyulan proje taşımacılığı hizmetlerini sunmaktayız. İran proje taşımacılığı hizmetleri ile standart dışı ağırlıkları ve ölçüleri olan yüklerin taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

Alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip kişiler tarafından tüm süreçler yakından takip edilmektedir. Nakliye süreçlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına gereken önlemler alınmaktadır. Proje nakliyesi faaliyetleri doğrultusunda firmamız tarafından gerekli destekler de sunulmaktadır. Lojistik sektöründe en iyi biçimde yer almayı amaçlayan firmamız, nakliye süreçlerinde müşterilerini memnun etmek için gereken hizmetlerini sunmaktadır.

HAKKIMIZDA