Yurt İçi Nakliyat

Yurt İçi Nakliyat Mersin merkezli kurduğumuz şirketimiz zaman içerisinde birçok stratejik noktada şubelikler açarak iş geliştirme çalışmalarına hız kazandırmıştır. Mersin nakliyeciler sitesinde bulunan şubemiz aracılığı ile yurt içi nakliye alanına oldukça hakim konumda bulunan firmamız yurdumuzun tüm illeri arasında cereyan eden lojistik çalışmalarına hacim kazandırarak piyasanın tamamına hitap eden bir ivme yakalamıştır.

Yurt içinde nakliye çalışması yaptığımız alanları oldukça genişleterek her türlü yükün taşınmasına uygun tırlarımızla donattığımız araç filomuzda kuru yük taşımacılığına uygun standart tenteli araçlarımız, soğuk ve donmuş gıda maddeleri ile kimyevi maddelerin taşınması amacıyla dizayn edilmiş frigo dorse tırlarımız, konteyner taşımaya uygun kilitli dorseli açık araçlarımız, küçük çapta yüklerin taşınmasında kullandığımız on teker ve kırkayak kamyonlarımız ile gabari dışı ağır nakliyat yüklerini taşımaya uygun uzamalı ve havuzlu modelleri bulunan lowbed dorse tırlarımızla taşınabilir her türlü yükün altından kalkabilecek yapıya sahip bir lojistik şirketiyiz.

Bir çok ilde şubelerimizin bulunmasının en önemli avantajlarından biri olan şehir içi taşıma işlerinde de son derece geniş kapsamlı çalışmalarımız bulunmaktadır. Taşıma fiyatlarımızı müşteri beklenti ve hedeflerine uygun tuttuğumuzdan gelen taleplerinin tamamına yakınına araç organize edebiliyoruz. Yurt içi nakliye de bol miktarda bulunan araçlarımız olduğundan talep edilen araç sayısı hangi miktarda olursa olsun organize edebilen firmamız, işbirliği içerisinde olduğu birçok tedarikçi firmalarımız ile irtibatlı olarak araç organizasyonlarında oldukça kapsamlı destek bulmaktayız.

Mersin merkezli bir kuruluş olmamız sebebiyle gelen taleplerin büyük çoğunluğu Mersin çıkışlı olmaktadır. Mersin’den tüm illerimize sevkiyatı düşünülen taşıma işlerine en uygun navlun teklifleri sunarak proje işler dahil bir çok işi yakalayabilen bir yapıya sahip bulunuyoruz. Mersin limanına gelip transit kapsamında bulunan, yurt içine dağıtılması gereken yük gruplarının liman transit ve gümrükleme işlemlerini de gümrük departmanlarımız aracılığı ile sorunsuz bir şekilde en kısa sürede tamamlayabiliyoruz.