Hakkımızda

Hakkımızda Taşımacılık sektöründe çeyrek asra yakın bir süreyi geride bırakmış olan firmamız Arı Nakliyat karayolu nakliyeciliğinde kurumsallığa uzanan yolda bir hayli önemli mesafeler kat etmiştir. Yurt içi ve uluslararası karayolu tır nakliyesinde ki faaliyetlerimiz oldukça geniş kapsamlı bir alana hitap etmekte, taşınabilir her türlü yük grubunun nakliyesini başarılı bir şekilde yapabilmekteyiz.

Avrupa’dan Asya’ya İskandinav ülkelerinden Ortadoğu ülkelerine uzanan geniş bir alanda çalışmalar yapan kuruluşumuz tenteli, frigo, sal kasa ve lowbed tarzı araçlarımızla kapsamlı nakliye hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’den yurt dışı ülkelerin neredeyse tamamına ihracat yüklerinin nakliyesi ile yurt dışından ülkemize ithal edilen yüklerin taşınmasını kendi öz varlığımız olan araçlarımız ile kiralık ve tedarik zincirimizde bulunan tırlar ile sağlamakta olan Arı Nakliyat sektörün nabzını belirlemekte önemli rol üstlenmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdüren firmamız maddi kazanımları her zaman ikinci planda tutarak birincil önceliği müşteri memnuniyetine ayırmaktadır. Son model araçları deneyimli personelleri ve uzman şoförleri ile sektörde hatırı sayılır ölçüde yer edinmiş olan kuruluşumuz birçok ihracatçı ve ithalatçı firmalarımızın özellikle tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel ve kargo kapsamlı yük taşımacılığı faaliyetleri de bulunan firmamız İstanbul ve Ankara illerimizde bulunan parsiyel depolarında toplamış olduğu parça yüklerin yurt dışına ihracat işlemleri ile taşıma ve gümrükleme işlemlerini de yapmaktadır. Haftanın belirli günleri parsiyel çıkışlarımız bulunmakta, ebat ve ağırlıkları itibarı ile fiyatlandırma yaptığımız parsiyel yüklerin taşınmasını son derece uygun fiyatlara yapmaktayız. Parsiyel yükler komple tır yüklerinin aksine varış ülkelerinde adrese teslim değil de gümrük noktalarına teslim edilecek şekilde tamamlanmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda ihracat veya ithalat gümrükleme işlemlerinin yapılmasında da yardımcı olabilmekte, yüklerin varış ülkelerinde adrese teslim edilmelerini sağlamak amacıyla iç nakliye hizmetleri de sunmaktayız.