Ağır Yük Taşımacılığı

Ağır Yük Taşımacılığı Kara ve deniz yolu ağır nakliyat çalışmalarında önemli ölçüde aşama kat etmiş olan kuruluşumuz Arı Nakliyat, uzun yıllardan günümüze uzanan geçmişinden kazanmış olduğu tecrübeleri ile sektörde son derece önemli bir pozisyonda yer almaktadır. Yurt içi ve uluslararası kara yolu ağır nakliyat yüklerinin taşınmasında adından sıkça söz ettiren firmamız ağır sanayi sektörünün vaz geçilmez nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Ülkemizde üretimi yapılmakta olan her türlü ağır yük grubunun yurt içi ve yurt dışına ihracatında nakliye işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getiriyor, her ebat ve ağırlıkta yükü taşıyabilecek kapasitede bulunan lowbed dorseli tırlarımızla tam kapsamlı lojistik hizmetleri sunuyuoruz. Yurt dışından ülkemize ithal edilen ağır sanayi yüklerinin ithalat nakliye işlemlerinde de başarılı bir grafik çizen firmamız ihracatçı ve ithalatçı bir çok kuruluşun tercih ettiği nakliye şirketlerinden biridir.

Gabari dışı yüklerin taşınma işlemlerinin tamamında tüm gerekliliklere bağlı kalarak sunduğumuz hizmetler çerçevesinde taşımaların tamamı sigortalı olarak yapılmakta, karayolu izin belgesi ve öncü eskort araçlar gözetim ve nezaretinde tamamlanmaktadır. Proje yük taşımacılığı dendiğinde akıllara gelen sayılı nakliyat kuruluşları arasında öne çıkan firmamız müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaları ile kaliteyi elden bırakmadan faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzamalı ve havuzlu türleri bulunan lowbed araçlarımızla taşımakta olduğumuz iş makinaları, beton santralleri, petrol boruları, pres makinaları, kule vinçler, gemi ve yatlar gibi birçok ağır ve gabari dışı yükün nakliyesini adresten adrese en kısa sürede ulaştırabilme kabiliyetimizle sektörde adından söz ettiren nadir kuruluşlar arasında yer edinmiş bulunuyoruz.

Uzunluk, genişlik, yükseklik ve ağırlıkları itibarı ile standart dorselerle taşınma imkanı bulunan yüklerin lowbed dorseli ağır nakliyat araçları ile taşınması gerekmektedir. Firmamız araç filosunda bulunan tırlarımızın yanı sıra geniş tedarikçi ağına sahip bulunan firmamız, yurt içinde tüm illerimiz arasında seferler yaptığı gibi Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerinin tamamına yakın bölümüne gerek kara yolu ile gerek deniz yolu desteği ile sağlıklı bir taşıma hizmeti sunmaktadır.

Siz değerli ihracatçı ve ithalatçı ağır sanayi kuruluşlarının gabari dışı yüklerinin taşınması ile ilgili taleplerini günün her saati aktif halde faaliyette bulunan firmamızın yazılı ve sözlü bilgi sistemlerine başvurarak bildirmeleriniz durumunda, sürekli olarak görev başında bulunan son derece deneyimli ekibinden en kısa sürede geri dönüşler alabilir, beklentilerinizi karşılayacak taşıma fiyat teklilerimizi alabilirsiniz.