Frigo Nakliye

Frigo Nakliye taşımacılığının önemli isimlerinden biri olan firmamız Arı Nakliyat sektörün nabzını tutmaya devam etmektedir. Yurdumuzun tarıma elverişli topraklara sahip olması nedeniyle birçok bitki türünün yetişiyor olması dolayısıyla soğuk zincir ürün taşımacılığını önemli ölçüde desteklemektedir. Yurt içinde dağıtımları yapılmakta olan yaş sebze meyve türlerinin aynı zamanda tüm Avrupa ve Asya ülkelerine ihracatı ile ilgili nakliye çalışmalarımızda mevcut bulunmaktadır.

Araç filosu ve tedarikçi ağımızda bulunan çok sayıda frigo dorseli tırlarımızla her türlü ürünün nakliyesine yeterli gelebilecek çalışmalara imza atmaktayız. Akdeniz ve Ege bölgelerimizde bol miktarda üretilmekte olan birç sebze ve meyve türlerinin en büyük pazarlarımızdan biri olan Rusya başta olmak üzere Avrupa ülkelerinin tamamı ile Balkan ülkelerinin yanı sıra İran’dan başlayarak Moğolistan’a kadar uzanan Asya kıtası ülkelerinin tamamına nakliye çalışmalarımız bulunmaktadır.

Soğuk ve donmuş ürün taşımacılığında kullanmakta olduğumuz frigo tılarımız 24 tona kadar her türlü yükü taşıyabilmekte, araçlarımızda bulunan ısı kontrol sistemi ile taşınan ürünlerin ilk günkü tazeliği muhafaza edilerek teslim adreslerini son derece sağlıklı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Isı derece sistemi takibini yapmak amacıyla dorseler içerisine yerleştirilen casus cihazları sayesinde taşıma süresi boyunca sısı kontrolü anlık olarak yapılmakta, alınan bilgiler anında yükleyici ve alıcı firmalara iletilmektedir.

Frigo dorseli tırlarla taşınmakta olan ürünlerin hassasiyetleri göz önünde bulundurularak organzie edilen araçlarımız genellikle yüksek modelli olup kesinlikle arızaya mahal verecek durumda değillerdir. Araçlarımız alanlarında son derece uzmanlaşmış olan deneyimli şoförlerimiz kontrolünde taşıma yapmaktadırlar.

Yurt içi ve Uluslararası alanda frigo tırlar ile taşınmakta olan ürünlerin başında elbette yaş sebze ve meyve türleri gelmekte, bunların yanı sıra donmuş ürünler, et, balık, süt ve süt ürünleri ile kimyevi maddelerde yoğun olarak taşınabilmektedir. Özellikle kimyevi maddelerin taşınmasında önemli derecede dikkat ve özen göstermek gerektiğinden son derece dikkatli hareket ederek taşınan ürünlerin bozulmasına mahal vermeden olabildiğine kısa sürede varış noktalarına ulaştırılması gerekmektedir. Edindiğimiz tecrübelerimizle taşıma güzergahlarına oldukça hakim bulunduğumuzdan sınır kapılarında bekleme yaşamaksızın teslim noktalarına güvenle ulaşabilmekteyiz.