Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Karayolu tır nakliyesinde kesintisiz çalışmalar yapmakta olan kuruluşumuz yurt içinde tüm illerimizi kapsayan lojistik faaliyetlerinin yanı sıra Avrupa ve Asya’nın bir çok ülkesine ihracat ve ithalat yük taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız ülkemizin bir çok şehrinde şube ofislerini faaliyete geçirerek geniş bir kitleye hitap edecek lojistik hizmetleri verebilmektedir.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Özellikle liman şehirlerimiz başta olmak üzere tüm illerimiz arasında konteyner geçişlerini sağlamaktayız. Kapalı ve açık her türlü konteyneri açık dorseli konteyner kilitli araçlarımız ile güvenli bir şekilde taşıyor, adeta zamanla yarışırcasına hızlı servis hizmetleri sunuyoruz. Limanlarımızdan transit geçişli olarak yurt dışına gönderilmesi planlanan konteynerlerinde sevkiyatını başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor, yükü teslim eden konteynerleri alındığı liman ve antrepolara geri getirmek suretiyle dolaşımı tamamlıyoruz.

AĞIR NAKLİYAT

Gabari dışı ağır yük nakliyat çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Lowbed dorse ve açık araçlarımızla yapmakta olduğumuz ağır nakliyat çalışmalarımızda maksimum ebat ve tonajlarda ki her türlü yükün nakliyesini karayolu izin belgeli, faturalı ve öncü araçlar gözetim ve takibi ile sağlamaktayız. Havuzlu ve uzamalı türleri bulunan ağır nakliye araçlarımız özellikle yüksek modelli olup son derece deneyimli şoförlerimiz kontrolünde hizmet sunmaktadır.

DEPOLAMA, GÜMRÜK ve ACENTELİK HİZMETLERİ

Nakliye çalışmalarımızı sektöre bağlı bulunan depolama ve gümrükleme departmanlarımız ile destekliyor, yükleme anından teslim anına kadar yüklenen yüklerin en kısa sürede teslim edilmesine giden yolu oldukça seri bir şekilde kat ediyoruz. Birçok ilimizde bulunan depo ve antrepolarla irtibatlı olarak her türlü ekipmanlar ile hizmet veren firmamız yüklenen araçları depo ve antrepolar içerisinden çıkarmadan gümrükleme işlemlerini de bitirmektedir.