Kalite Politikamız

Kalite Politikamız - Malatya

Kalite Politikamız Taşımacılık sektöründe kalite dendiğinde akla ilk gelen konu tabiki de yükleme yapan tırların yüksek modelli, bakımları zamanında yapılmış olması ve sürücülerin özellikle belirli bir eğitimden geçmiş olmasıdır. Nakliye de kalite önemli bir konu olduğundan firmamız kaliteli hizmete olabildiğince önem göstermekte, düzenli lojistik hizmetlerinin neticesinde müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Prensip ve politikalarımızın temelinde kaliteli hizmete dayalı konular yatmaktadır. Kaliteli hizmetin devamlılık getirdiğine inanarak çalışmalarını sürdüren firmamız tüm ofislerini sürekli olarak faal durumda bulundurmakta, çalışan personellerini sürekli olarak eğitip geliştirmeye devam etmektedir.

Taşınmakta olan yüklerinin hassasiyetlerini sürekli göz önünde bulundurarak hareket eden personellerimiz odaklanmaları gereken konuların başında titiz çalışmalar ve buna bağlı olarak kaliteyi öne çıkaracak çalışmalar yapmaları gerektiğinin farkında olarak hizmet etmektedirler. Çalıştığımız sektörün ticaret alanında başarı kaydetmesinin en temel sebeplerinden birisi işimize duyduğumuz saygı ve sevgiden kaynaklanan başarılı grafiğimizdir.

Uluslararası yük taşımacılığı son derece dikkat ve yakından takip gerektiren bir konu olması münasebetiyle çalışma esnasında başka hiçbir işe dikkat kaydırmadan yapılan sevkiyatın takibini an be an yapabilmeyi gerektirmektedir. Kaliteli hizmet sunma amacıyla geliştirmiş olduğumuz iş paylaşımlarına riayet ederek ciddiyeti elden bırakmadan işe odaklanan elemanlarımız müşterileri ile ilişkilerini oldukça sıcak tutmakta, olası herhangi bir probleme anında müdahale edebilecek kabiliyete sahip bulunmaktadırlar.

Yük taşıyan tırlarımız mevcut ürünlerin tahliye edilmesinden hemen sonra zaman kaybetmeden  aracın temizlik, mekanik ve genel bakıma alınmaktadır. Taşıma süresi boyunca oluşabilmesi muhtemel arızaları tespit edilerek sorunları anında giderilmekte, yeni bir yük almak üzere hazır hale getirilmektedir. Müşteri memnuniyetine giden yolun temel taşlarından olan araç bakımları zamanında yapıldığından hiçbir müşterimizden olumsuz anlamda yorum veya şikayet almamaya azami ölçüde önem gösteriyoruz.