Azerbaycan Nakliye 2023

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye,Arı Nakliyat firması olarak Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerimizi Azerbaycan ülkesine de gerçekleştirmekteyiz. Türkiye – Azerbaycan arasında her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye sahibiz. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat – ihracat taşımacılık faaliyetlerinde yer almaktayız. Bu anlamda sektörde genellikle ihtiyaç duyulan parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır.

Firmamız bünyesinde görev alan tecrübeli ekip ile birlikte lojistik faaliyetlerimizi titizlik bir şekilde yürütmekteyiz. Azerbaycan nakliye ve lojistik faaliyetlerimizi karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepleri doğrultusunda uygun nakliye çözümleri üretmekteyiz.

Arı nakliyat firması olarak Azerbaycan nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunmak adına gereken planlamalarımızı yapmakta ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tüm nakliye faaliyetlerimizi yakından takip etmekte, nakliye süreçleri esnasında herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamak adına gerekli önlemlerimizi almaktayız. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren firmamız, nakliye süreçlerinin her aşamasında en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Nakliye faaliyetlerini sigortalı bir şekilde sunmaya özen göstermekte, bu kapsamda müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının da önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe faaliyetlerini kesintisiz bir biçimde sürdürmeye devam eden Arı nakliyat, Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin az sayıdaki yüklerini istenilen noktalara ulaştırmaktadır. Sektörde en iyi şekilde varlığımızı sürdürmek adına gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarında müşterilerin yanında yer almaktayız.

Kaliteli ve güvenli hizmeti benimsemiş olan firmamız, lojistik sektöründe edinmiş olduğu bilgi birikimleri ve tecrübeleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda uygun fiyat politikasını benimseyen firmamız, sektörde sunduğu nakliye hizmetlerinde uygun Azerbaycan nakliye fiyatları sunmayı amaçlamaktadır.

Parsiyel nakliye, genellikle aynı güzergah doğrultusunda olan ve farklı kişilere ait olan yüklerin bir noktadan farklı bir noktaya nakliyesinin gerçekleştirildiği bir tür taşımacılık hizmetidir. Parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Türkiye – Azerbaycan parsiyel nakliye faaliyetleri daha çok karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Azerbaycan ülkesinin Türkiye’nin komşu ülkelerinden biri olması açısından sıklıkla karayolu tercih edilmektedir. Lojistik sektöründe karayolu taşımacılığı önemli bir konumda yer almaktadır. Sektörde doğan nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi amaçlayan firmamız, müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepleri kapsamında taşımacılık türünü belirlemektedir. Bu doğrultuda gerekli planlamalarını yapmakta ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Arı Nakliyat firması olarak Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerimizi Azerbaycan ülkesine gerçekleştirmekte ve bu doğrultuda sektörde sık sık talep edilen frigo nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Azerbaycan frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerin nakliye gereksinimlerine çözümler üretmekteyiz. Bu doğrultuda Türkiye – Azerbaycan ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Frigo nakliye hizmetleri kapsamında gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmekte ve nakliye süreçleri frigorifik araçlarla sürdürülmektedir. Bu sayede ürünler açısından uygun ısı koşulları sağlanmaktadır.

Azerbaycan frigo nakliye faaliyetleri – 26 °C – 18 °C arasında ayarlanabilen sıcaklık değerlerine sahip donanımlı araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Sektörde sık sık aranan nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır. Arı Nakliyat firması olarak frigo nakliye hizmetlerini en iyi biçimde gerçekleştirmek adına faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Haftanın belirli günleri düzenli bir şekilde taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Arı Nakliyat olarak müşteri beklentilerini en iyi şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Bakü0.050 USD
İzmir – Bakü  0.030 USD
Ankara – Bakü0.010 USD
Adana – Bakü 0.020 USD

Azerbaycan nakliye fiyatları çeşitli faktörler doğrultusunda değişkenlik göstermekle beraber, nakliyesi gerçekleşecek olan yükler ile ilgili gerekli bilgiler müşterilerden temin edilerek belirlenmektedir. Nakliye fiyatları konusunda etkili olan faktörler arasında; yükün cinsi, yükün boyutları (En, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Arı Nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerde en uygun fiyatları sunmak adına gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Ağır Yük Nakliyesi

Lojistik sektörü kapsamında gereksinim duyulan taşımacılık hizmetleri arasında ağır yük nakliyesi de yer almaktadır. Arı nakliyat firması olarak sektördeki mevcut nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi amaçlamaktayız. Hizmetlerimizi sürdürdüğümüz Azerbaycan ülkesine ağır yük nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye – Azerbaycan ağır yük nakliye hizmetleri ile müşterilerin trafo, jeneratör, yat, tekne, tır, santraller, iş makineleri, köprü kirişleri, vinç, fabrika taşıması, döküm üniteleri, gemi motorları, boru hatları, konteynerler, inşaat makineleri gibi ağır yüklerini istenilen noktalara ulaştırmaktayız. Alanında yeterli düzeyde bilgi birikimine ve deneyime sahip ekibimiz ile beraber yükler sorunsuz bir biçimde alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Ağır yük nakliye hizmetlerinin alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Bu anlamda firmamız yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firmadır. Her türlü ağır yüklerin güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılması adına gerekli önlemleri almakta, bu doğrultuda çalışmalar sürdürülmektedir.

Proje Taşımacılığı

Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetler kapsamında, faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Azerbaycan ülkesine proje taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktayız. Türkiye – Azerbaycan proje taşımacılığı kapsamında boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri ve termik santral projelerinin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılığı, standart dışı ölçülere ve ağırlıklara sahip olan yüklerin nakliye faaliyetlerinin gerçekleştirildiği bir tür taşımacılık hizmetidir.

Arı Nakliyat firması olarak, lojistik sektörünün her alanında mevcut nakliye ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktayız. Proje nakliye hizmetleri özel önlemler alınarak, özel araçlar ile sürdürülmektedir. Bununla birlikte proje nakliyesi süreci açısından gereken güzergâhlar planlanmakta, yol izinleri alınmaktadır. Arı Nakliyat, Azerbaycan proje taşımacılık faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına gerekli desteklerini sunmaktadır. Nakliye süreçlerinde firmamız tarafından her türlü destekler sağlanmaktadır. Sürecin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması amaçlanmaktadır.

HAKKIMIZDA