Yemen Nakliye 2023

Yemen Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Yemen Nakliye,Uluslararası nakliye ve lojistik faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren Arı Nakliyat, faaliyetlerini Yemen ülkesine de sağlamaktadır. Türkiye – Yemen arasında ithalat ve ihracat faaliyetleri başta olmak üzere her türlü alanda doğan nakliye ihtiyaçlarına çözümler sunulmaktadır. Yemen nakliye hizmetleri ile müşterilerin yükleri güvenli ve hızlı bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Türkiye – Yemen ihracat ve ithalat faaliyetleri kapsamında da hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bu kapsamda sektörde mevcut nakliye gereksinimlerine uygun çözümler üretmekteyiz. Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç haline gelen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, komple taşımacılık hizmetlerini sunmaktayız. Nakliye ve lojistik faaliyetlerimizi karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin yükleri ile alakalı gerekli bilgilerin temin edilmesi ile birlikte nakliye planlamaları gerçekleştirilmekte ve bu doğrultuda çalışmalar yürütülmektedir.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında parsiyel nakliye hizmetlerini de müşterilerimize sunmaktayız. Arı Nakliyat firması olarak, Türkiye – Yemen parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin az sayıda yer alan yüklerini, güvenli ve hızlı bir şekilde istenilen noktalara ulaştırmaktayız. Parsiyel nakliye hizmetleri lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen bir nakliye hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Yemen parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlanmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetlerinin önemli bir kısmı da karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Birçok avantajlara sahip olan parsiyel nakliye hizmetlerinin; kapıdan kapıya ya da depodan depoya teslimat, haftanın her günü ve günün her saatinde yükleme ve boşaltma işlemlerine imkan vermesi, güvenli ve hızlı bir taşımacılık imkanı sunması, diğer taşımacılık türleri ile entegre taşımacılık yapılabilmesi, uygun taşımacılık maliyetleri oluşturması, tehlikeli madde dışındaki her türlü yüklerin bir yerden başka bir yere kolayca nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi gibi birçok avantajları yer almaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetler çerçevesinde Türkiye – Yemen frigo nakliye hizmetleri de müşterilere sunulmaktadır. Özellikle ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sık sık gereksinim duyulan frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerin gıda ürünlerini güvenle talep edilen noktalara ulaştırmaktayız. Arı Nakliyat firması olarak sektörde doğan nakliye ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktayız. Bu kapsamda her türlü alandaki taşımacılık ihtiyaçlarında yer almaktayız.

Frigo nakliye hizmetleri kapsamında frigorifik araçlar kullanılmaktadır. Frigorifik araçlar ile ürünler – 26 °C – 18 °C arasında ısı koşullarında taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanmaktadır. Gıda ürünlerinin hasar almadan, bozulmadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılara ulaştırılması amaçlanmaktadır. Alanında deneyimli kişiler tarafından tüm faaliyetler yürütülmekte, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerimizi sunmaktayız.

Ağır Yük Taşımacılığı

Arı Nakliyat firması olarak, sektörde sunduğumuz nakliye hizmetlerinden bir diğer ide ağır yük taşımacılığıdır. Nakliye ve lojistik hizmetler doğrultusunda her türlü alanda doğan ihtiyaçlara çözümler üretmeyi amaçlayan firmamız, her türlü ağırlığa sahip yükleri güvenle istenilen noktalara ulaştırmaktadır. Yemen ağır yük taşımacılığı ile trafo, jeneratör, santraller, yat ve tekne, tır, iş makineleri, türbin, konteyner, köprü kirişleri, vinç, çelik kafes konstrüksiyonlar, boru hatları, inşaat makineleri, fabrika taşımaları, döküm üniteleri, gemi motorları ve benzeri birçok yüklerin taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Ağır yük nakliye faaliyetleri kapsamında gerekli yol izinleri alınmakta, gerekli evrak işlemleri ile gümrükleme işlemleri çözüme kavuşturulmakta ve bu doğrultuda nakliye süreçleri sürdürülmektedir.

Ağır yük taşımacılığı oldukça hassas bir taşımacılık olmakla beraber, lojistik sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ağır yüklerin bir yerden başka bir yere nakliyesi alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip kişilerce yapılması önem arz etmektedir. Bu anlamda Arı Nakliyat firmamız lojistik sektörünün birçok alanında bilgi ve tecrübe sahip bir firmadır. Her türlü ağır yüklerinizi güvenle alıcılarına ulaştırmaktayız.

Nakliye süreçlerinin her aşamasında firmamız tarafından gerekli destekler sağlanmaktadır. Bununla birlikte her türlü yüklerin sigortalı bir şekilde taşınmasına önem vermekteyiz. Bu kapsamda nakliye süreçleri boyunca oluşabilecek olumsuz durumlara karşı da müşterilerin mağduriyet yaşamasının önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Lojistik sektöründe en iyi şekilde varlığımızı sürdürmek adına gerekli çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

HAKKIMIZDA