Türkmenistan Nakliye 2023

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan nakliye,Arı Nakliyat firması olarak Uluslararası nakliye ve lojistik faaliyetler kapsamında hizmetlerimizi Türkmenistan ülkesine de gerçekleştirmekteyiz. Türkmenistan nakliye hizmetleri ile sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına çözümler sunmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda firma bünyesinde görev alan uzman ekibimiz ile birlikte faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm nakliye süreçlerini yakından takip etmekte, sürecin sağlıklı bir şekilde sonlandırılmasını amaçlamaktayız. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden firmamız, her türlü nakliye ihtiyaçlarında müşterilerin yanında yer almaktadır.

Türkmenistan nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında sunduğumuz hizmetler arasında parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, konteyner taşımacılık, komple taşımacılık hizmetleri yer almaktadır. Müşterilerin nakliye ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayarak, bu doğrultuda nakliye planlamalarını gerçekleştirmekteyiz. Nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerin özellikleri ve müşterilerin talepleri doğrultusunda uygun nakliye çözümleri üretmekteyiz.

Türkmenistan Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik sektöründe sunduğumuz hizmetlerden biri de parsiyel nakliye hizmetleridir. Arı Nakliyat firması olarak, Türkiye – Türkmenistan parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin az sayıda yer alan yüklerini, güvenli ve hızlı bir şekilde istenilen noktalara ulaştırmaktayız. Parsiyel nakliye hizmetleri lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen bir nakliye hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Türkmenistan parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlanmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetlerinin önemli bir kısmı da karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Birçok avantajlara sahip olan parsiyel nakliye hizmetlerinin; kapıdan kapıya ya da depodan depoya teslimat, haftanın her günü ve günün her saatinde yükleme ve boşaltma işlemlerine imkan vermesi, güvenli ve hızlı bir taşımacılık imkanı sunması, diğer taşımacılık türleri ile entegre taşımacılık yapılabilmesi, uygun taşımacılık maliyetleri oluşturması, tehlikeli madde dışındaki her türlü yüklerin bir yerden başka bir yere kolayca nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi gibi birçok avantajları yer almaktadır.

Frigo Taşımacılık Hizmetleri

Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdüren Arı Nakliyat firması, Türkmenistan frigo taşımacılık faaliyetlerinde de yer almaktadır. Türkiye – Türkmenistan arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde önemli bir yere sahip olan frigo taşımacılık kapsamında gıda ürünlerinin nakliye faaliyetleri yürütülmektedir. Sektörde sık sık talep edilen nakliye hizmetlerinden biri olmaktadır. Bu anlamda firmamız, lojistik sektöründeki her türlü alanda yer alan mevcut ihtiyaçlara çözümler üretmeyi hedefleyen bir firmadır. Her türlü nakliye gereksinimlerinde müşterilerinin yanında yer almaktayız.

Türkmenistan frigo nakliye hizmetleri çerçevesinde, gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Gıda ürünleri – 26 °C – 18 °C arasında ayarlanabilen sıcaklık değerlerine sahip donanımlı araçlar ile taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Bu anlamda ürünlerin bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılara ulaştırılması sağlanmaktadır. Sektörde en iyi şekilde varlığını sürdürmeyi amaçlayan Arı Nakliyat firmamız, bu anlamda frigo nakliye hizmetlerinde gerekli planlamalar yapılmakta ve bu doğrultuda nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir.

Nakliye süreçlerinde her aşama yakından takip edilmekte, müşterilere gereken konularda destekler sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde sektördeki mevcut nakliye ihtiyaçlarına çözümler üreten firmamız, bünyesinde yer alan yeterli bilgi ve donanıma sahip personeller ile frigo nakliye süreçlerini yönetmektedir. Bununla birlikte tüm nakliye faaliyetlerinin sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmesine önem vermekteyiz. Nakliye süreçlerinde ortaya çıkabilecek beklenmedik durumlara karşı müşterilerin korunması amaçlanmaktadır. Frigo nakliye süreçleri ile ilgili gereken bilgilendirmeler de firmamız tarafından müşterilere sağlanmaktadır.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Aşkabat00 5.8 USD
İstanbul – Türkmenabat00 6.3 USD
Ankara – Aşkabat00 6.7 USD
İzmir – Aşkabat00 6.5 USD

Proje Taşımacılığı

Uluslararası lojistik sektöründe, Arı Nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında sektörde sık sık ihtiyaç duyulan proje taşımacılığı hizmetlerini de sağlamaktayız. Türkiye – Türkmenistan arasında her türlü yükler için nakliye çözümleri üretmekteyiz. Bu anlamda Türkmenistan ülkesine proje taşımacılığı hizmetleri sağlamaktayız. Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip olan proje taşımacılığı, alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Her türlü süreçte yeterli bilgi ve donanıma sahip personeller ile faaliyetler yürütülmektedir. Tüm süreçler firmamız tarafından yakından takip edilmekte, herhangi bir aksaklık olmaması adına gerekli önlemler alınmaktadır. Bu anlamda firmamız Türkmenistan proje taşımacılığı hizmetleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak için çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye – Türkmenistan proje taşımacılığı faaliyetleri kapsamında, müşterilerin her türlü boyut ve ağırlığa sahip yükleri güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Türkmenistan Nakliye Hizmetlerinde Neden Arı Nakliyat

Arı Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe uzun yıllardır varlığımızı sürdürmekte, bu anlamda yeteri düzeyde bilgi ve tecrübeye sahip bir firma olarak faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Lojistik sektöründe hemen hemen her alanda doğan nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. Nakliye süreçlerinin tüm aşamalarında müşterilere gereken destekleri sağlamaktayız. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizi sürdürdüğümüz Türkmenistan ülkesine her türlü nakliye ihtiyaçlarında müşterilerin yanında yer almaktayız. Türkmenistan nakliye gereksinimleri kapsamında uygun nakliye planlamaları yapmakta, taşımacılık faaliyetlerinin bütün aşamalarında müşterilere gereken destekler de sunulmaktadır.

Müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda nakliye planlanmaları gerçekleştirmekteyiz. Firmamızda görevli olan uzman personellerimiz ile bütün taşımacılık süreçleri profesyonel bir biçimde yönetilmekte, herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmama adına gerekli tedbirleri almaktayız. Bütün taşımacılık faaliyetlerinin sigortalı olarak gerçekleştirilmesine önem vermekte, taşımacılık faaliyetleri esnasında ortaya çıkabilecek istenmeyen durumlara yönelik müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

Tüm taşımacılık faaliyetlerimiz esnasında müşterilerimize; yüklerin müşteriler tarafından istenilen noktalardan teslim alınması ve istenilen noktalara teslimat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, yükler ile ilgili depolama, paketleme, dağıtım, gümrükleme hizmetleri, nakliye süreçlerinde gereken evrak işlemlerinin yapılması, gereken yol izinlerinin alınması, nakliye süreçlerinde müşteri bilgilendirmelerinin sağlanması gibi birçok konuda hizmetler sunulmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

HAKKIMIZDA