Tacikistan Nakliye 2024

Tacikistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Tacikistan nakliye,Uluslararası lojistik sektöründe hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmeye devam eden Arı Nakliyat firması, hizmetlerini Tacikistan ülkesine de gerçekleştirmektedir. Türkiye – Tacikistan arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktadır. Lojistik sektörünün her alanındaki mevcut nakliye gereksinimlerine cevap vermeyi hedeflemekteyiz. Tacikistan nakliye ve lojistik hizmetler ile müşterilerin her türlü yükleri hızlı ve güvenli bir biçimde istenilen yerlere ulaştırılmaktadır.

Sektörde genel olarak gereksinim duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılığı hizmetleri sunulmaktadır. Faaliyetlerimizi karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepleri doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirmekteyiz.

Tacikistan Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Arı Nakliyat firması olarak, Uluslararası lojistik sektöründe sunduğumuz nakliye hizmetleri arasında parsiyel nakliye hizmetleri yer almaktadır. Türkiye – Tacikistan parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıdaki yüklerin taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz. Yüklerin güvenli ve hızlı bir şekilde alıcılarına ulaştırılması adına gerekli planlamalarımızı yapmakta, bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerden teslim alınan yükler istenilen noktalara ulaştırılmaktadır.

Tacikistan parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Yüklerin durumuna ve ulaştırılacak olan yerler doğrultusunda taşımacılık türleri belirlenmektedir.Parsiyel nakliye hizmetleri diğer nakliye hizmetlerine oranla oldukça avantajlı bir taşımacılık türü olmaktadır. Bu anlamda sunduğu avantajları ile lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen taşımacılık türüdür.

Parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında sağlanan avantajlar arasında; kapıdan kapıya ya da depodan depoya taşımacılık hizmeti, güvenli ve hızlı taşımacılık imkanı sunması, nakliye süreçleri esnasında elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, talep edilen yerlerden alınan yüklerin aktarmasız bir şekilde alıcılara teslimatını yapılması, yükleme işlemlerinde minimum problemle karşılaşılan nakliye hizmeti olması, tehlikeli madde haricindeki bütün yüklerin kolayca taşımacılık faaliyetlerinin yürütülebilmesi, zaman konusunda tasarruf sağlaması, karayolu, denizyolu ve havayolu ile entegre taşımacılık imkanı sunması, nakliye sürçlerinde gerekli bilgilendirmelerin müşterilere aktarılması, bekleme sürelerini en aza indirgemesi, gönderilerin kolayca takibinin gerçekleştirilebilmesi, uygun nakliye fiyatları sunması, yüklerin tam zamanında istenilen noktalara ulaştırılması ve teslimat sürelerinde esneklik sağlaması gibi avantajları yer almaktadır.

Tacikistan Frigo Nakliye Hizmetleri

Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında Türkiye – Tacikistan frigo nakliye hizmetleri de müşterilere sunulmaktadır. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sıklıkla ihtiyaç haline gelen frigo nakliye hizmetleri, Arı nakliyat firması tarafından sunulmaktadır.

Bu kapsamda nakliyesi gerçekleşmesi gereken gıda ürünlerini güvenli bir şekilde istenilen yerlere ulaştırmaktayız. Sektördeki mevcut nakliye ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi hedefleyen firmamız, sunduğu frigo nakliye hizmetleri ile gıda ürünlerini bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılarına ulaştırmaktadır.

Frigo nakliye hizmetleri lojistik sektöründe önemli bir yere sahip olmakla beraber, oldukça hassas bir taşımacılık türü olmaktadır. Bu anlamda alanında bilgili ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir.

Bu alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip firmamız gıda ürünlerini güvenle istenilen noktalara ulaştırmaktadır. Frigo nakliye hizmetleri kapsamında frigorifik araçlar ile ürünler – 26 °C – 18 °C arasında ısı koşullarında nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Gıda ürünleri açısından gereken ısı koşulları sağlanarak, sorunsuz bir şekilde sürecin tamamlanması amaçlanmaktadır. Alanında tecrübeli kişilerce bütün faaliyetler gerçekleştirilmekte, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetlerimizi sunmaktayız.

Ağır Yük Taşımacılığı

Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç durumuna gelen nakliye hizmetlerinden biri de ağır yük nakliye hizmetleridir. Sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen Arı Nakliyat firmamız, Tacikistan ağır yük nakliye hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Türkiye – Tacikistan arasında nakliyesi gerçekleşmesi gereken trafo, jeneratör, santraller, yat ve tekne, tır, iş makineleri, türbin, konteyner, köprü kirişleri, vinç, çelik kafes konstrüksiyonlar, boru hatları, inşaat makineleri, fabrika taşımaları, döküm üniteleri, gemi motorları gibi ağır yükleri güvenli bir şekilde müşteriler tarafından talep edilen noktalara ulaştırılmaktadır.

Aynı zamanda yükler talep edilen noktalardan teslim alınmakta, süreç boyunca gerekli destekler de firmamız tarafından sunulmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız, her hususta müşterilerin yanında yer almayı hedeflemektedir. Ağır yük nakliye süreçlerinde gerekli yol izinleri alınmakta, gerekli evraklar hazırlanmakta, gümrükleme işlemleri çözüme kavuşturulmakta ve sigorta işlemleri yapılmaktadır. Bu doğrultuda faaliyetler yürütülmektedir.

HİZMETLERİMİZ