Suudi Arabistan Nakliye 2023

SUUDİ ARABİSTAN NAKLİYE

Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye ,Uluslararası lojistik sektöründe hizmetlerini sürdüremeye devam eden Arı Nakliyat, nakliye ve lojistik hizmetlerini Suudi Arabistan ülkesine de sağlamaktadır. Suudi Arabistan nakliye ve lojistik hizmetleri ile müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarında yanında yer almaktadır.

Bu kapsamda Türkiye – Suudi Arabistan arasında, lojistik sektöründe sıklıkla talep edilen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılığı hizmetlerini sağlamaktayız. Müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz. Bu kapsamda sektörde en iyi şekilde varlığımızı sürdürmek adına gerekli çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Arı Nakliyat olarak Suudi Arabistan ülkesine parsiyel nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetleri ile bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken paraca yüklerin nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Parsiyel nakliye hizmetleri lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan taşımacılık türleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda firmamız, Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetleri ile her türlü yüklerin nakliyesini güvenle gerçekleştirmektedir.

Parça yük taşımacılığı olarak da bilinen parsiyel nakliye, az sayıda yüklerin nakliyesinin gerçekleştirildiği bir tür taşımacılık türüdür. Lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan taşımacılık türleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda lojistik sektöründe önemli bir konuma sahip olmaktadır. Arı Nakliyat firması olarak müşterilerin az sayıdaki yüklerinin nakliyesini gerçekleştirmekte, nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz.

Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetlerini karayolu, denizyolu, havayolu aracılığı ile sağlamaktayız. Müşterilerin göndermek istedikleri yüklerinin özellikleri ve talepleri doğrultusunda nakliye planlamaları gerçekleştirmekteyiz. Nakliye süreçlerinde firmamız tarafından her türlü destekler de sağlanmaktadır. Arı Nakliyat firmamız tarafından Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında sunduğumuz hizmetler arasında; nakliye süreçlerinde gereken evraklar hazırlanmakta, gümrükleme ve sigorta işlemleri gerçekleştirilmekte, müşterilere yüklerin konumu ile ilgili gerekli bilgilendirmeler sağlanmakta, yüklerin depolanması, paketlenmesi, dağıtılması vb. çeşitli konularda hizmetler sunulmaktadır.

Suudi Arabistan parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında firmamız tüm nakliye süreçlerinin sorunsuz olarak tamamlanmasını hedeflemektedir. Yüklerin güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmasına adına gerekli tedbirler alınmakta, nakliye süreçlerinde ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuz durumlara yönelik de sigortalı taşımacılığa önem vermektedir.

Bu kapsamda müşteri mağduriyetlerinin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti kapsamında parsiyel nakliye hizmetleri sürdürülmeye devam edilmektedir. Nakliye hizmetlerini en iyi biçimde sağlamak için gereken çalışmalar aralıksız bir biçimde sürdürülmektedir.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Arı Nakliyat firması olarak Suudi Arabistan frigo nakliye hizmetlerini müşterilere sunmaktayız. Bu kapsamda Türkiye – Suudi Arabistan arasında taşınması gereken gıda ürünlerini güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında sıklıkla ihtiyaç duyulan frigo nakliye hizmetlerini müşterilere sunmaktayız.

Bu kapsamda frigo nakliye hizmetleri oldukça öneme sahiptir. İthalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında sıklıkla aranan nakliye hizmetlerinden biri olmaktadır. Gıda ürünlerinin hasar alamdan, bozulmadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılara ulaştırılması adına gerekli planlamalar yapılmakta ve bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Gıda ürünleri – 26 derece ile 18 derece arasında ısı koşulları altında taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Gıda ürünleri için gereken ısı koşulları sağlanarak, ürünlerin güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırılması hedeflenmektedir.

Suudi Arabistan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Cidde00.002 USD
İstanbul – Riyad00.005 USD
Ankara – Mekke00.007 USD
İzmir – Medine00.003 USD

Türkiye – Suudi Arabistan nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında nakliye fiyatları birçok faktörler doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Arı Nakliyat firması olarak, Suudi Arabistan ülkesine sunduğumuz tüm nakliye hizmetleri çerçevesinde her zaman en uygun fiyatları sunmak adına gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda uygun fiyatlar sunup müşteri memnuniyetinin sağlanması da amaçlanmaktadır.

Suudi Arabistan nakliye fiyatları konusunda gerekli hesaplamalar firma bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından hesaplanmakta ve müşterilere sunulmaktadır. Nakliye fiyatları hesaplamaları için müşterilerden birtakım bilgiler temin edilmektedir. Bu bilgiler arasında, yüklerin boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Bu etkili unsurlar arasında en önemlisi de yükün hacmi olmaktadır. Yükün hacmi belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır.

Ağır Yük Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe önemli taşımacılık hizmetlerinden biri de ağır yük taşımacılığıdır. Ağır yük taşımacılık hizmetleri alanında deneyimli ve bilgili kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Oldukça hassas bir taşımacılıktır. Bu alanda Arı Nakliyat firmamız, ağır yük taşımacılığı konusunda gerekli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip bir firma olarak hizmetlerini sunmaktadır.

Arı Nakliyat firması olarak Suudi Arabistan nakliye ve lojistik hizmetler kapsamında, sunduğumuz hizmetlerden biri de ağır yük nakliye hizmetleridir. Suudi Arabistan ağır yük nakliye hizmetleri ile standart dışı ağırlığa ve hacme sahip olan yüklerin taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Lojistik sektöründe sıklıkla aranan taşımacılık türlerinden biri olmakla beraber, Arı Nakliyat firması olarak sektördeki tüm nakliye ihtiyaçlarına çözümler sunmayı hedeflemekteyiz. Bu kapsamda Suudi Arabistan ülkesine ağır yük nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Proje Nakliye Hizmetleri

Arı Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü alanda nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmeyi amaçlamaktayız. Bu anlamda nakliye ve lojistik hizmetlerini sürdürdüğümüz Suudi Arabistan ülkesine proje nakliye hizmetleri vermekteyiz. Suudi Arabistan proje nakliye hizmetleri ile doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, mobil santral projeleri, boru hattı lojistiği projeleri, baraj projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, termik santral projeleri ve rafineri tesisleri gibi projelerin nakliye faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Nakliye süreçlerinde her aşamada müşterilere gereken konularda da destekler sunulmaktadır. Proje nakliyesi faaliyetlerinde gerekli yol izinlerinin alınması, güzergahın planlanması, evrakların hazırlanması, gümrükleme ve sigorta işlemlerinin yapılması, yüklerin müşterilerin talep ettiği noktalardan yüklenmesi ve alıcı ülkedeki belirtilen noktalara boşaltılması gibi çeşitli konularda gereken destekler sunulmaktadır.

HİZMETLERİMİZ