Rusya Nakliye 2023

Rusya Nakliye Hizmetleri

Rusya Nakliyede Arı Nakliyat firması, uluslararası nakliye sektöründe faaliyet göstererek hizmetlerini sunmaktadır. Türkiye ile Rusya arasındaki tüm nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir. İthalat ve ihracat faaliyetlerinin gerçekleştiği bu ticaret hacminde yer alarak, nakliye taleplerine cevap vermektedir. Amacı, sektörde en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışmalarına devam etmektir.

Müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda nakliye süreçleri planlanır ve bu doğrultuda faaliyetler gerçekleştirilir. Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayarak, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürülür. Rusya’daki nakliye faaliyetleri, karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu gibi çeşitli taşıma yöntemleriyle gerçekleştirilmektedir. Arı Nakliyat firması, lojistik sektöründe sıkça ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliye gibi hizmetleri sunmaktadır.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Arı Nakliyat firması, uluslararası nakliye sektöründe yer alarak müşterilerine parsiyel nakliye hizmetleri sunmaktadır. Rusya’ya yönelik parsiyel nakliye hizmetleri, az sayıda yükün bir noktadan diğerine taşınmasını içermektedir. Parsiyel nakliye, birçok avantaj sunan ve sektörde sıkça talep edilen bir taşımacılık hizmetidir. Bu avantajlar arasında, daha uygun fiyatlı taşıma seçeneği sunma, kapıdan kapıya teslimat, sürekli bilgilendirme, sigortalı taşıma, zamanında teslimat, esnek teslimat zamanları gibi faktörler yer almaktadır. Uygun fiyatlı taşımacılık imkanı, parsiyel nakliyenin en önemli avantajlarından biridir. Rusya parsiyel nakliye hizmetleri genellikle karayolu aracılığıyla gerçekleştirilir.

Arı Nakliyat firması, Rusya’ya karayoluyla parsiyel taşımacılık hizmetleri kapsamında müşterilerine kapıdan kapıya veya depodan depoya teslimat, yük toplama, depolama, paketleme, dağıtım, evrakn hazırlama, gümrükleme işlemleri, sigorta, özel çözümler üretilmesi, tedarik zinciri yönetimi, mevzuat doğrultusunda taşımacılık faaliyetlerinin yürütülmesi, taşımacılık süreçlerinde her aşama ile ilgili müşterilere bilgilendirmelerde bulunulması, tam zamanında teslimat, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet, firma bünyesinde yer alan geniş araç filosu ile her türlü yüklerin taşımacılık hizmetleri, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetleri, uygun fiyat politikası ile hizmetler gibi birçok hizmetler firmamız tarafından sunulmaktadır.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Arı Nakliyat firması, uluslararası nakliye sektöründe faaliyetlerini sürdürerek Rusya’ya sunduğu nakliye ve lojistik hizmetlerine ek olarak frigo nakliye hizmetleri de sunmaktadır. Özellikle Türkiye- Rusya arasındaki ithalat ve ihracat faaliyetleri kapsamında frigo nakliye hizmetleri büyük önem taşımaktadır. Ticari ilişkilerin yoğun olduğu bu iki ülke arasında frigo nakliye ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır ve müşterilerimizin bu taleplerini karşılamak amacıyla firmamız çözümler sunmaktadır.

Firmamız, taşımacılık sektöründe müşterilerin sıklıkla talep ettiği bir hizmet olan frigo taşımacılığıyla, gıda ürünlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmasını sağlamaktadır. Frigo taşımacılık, aynı zamanda soğuk taşımacılık olarak da bilinir ve – 26 °C ile – 18 °C arasında ayarlanabilen sıcaklık değerlerine sahip özel araçlarla gerçekleştirilir. Bu sayede, taşınacak gıda ürünlerinin ihtiyaç duyduğu sıcaklık koşulları sağlanarak ürünlerin hasar görmeden, bozulmadan ve raf ömürlerinin azalmadan alıcılarına ulaştırılması hedeflenir.

rusya nakliye

Nakliye süreçlerinde olumsuz durumların ortaya çıkabileceği bilinciyle, firmamız gerekli tedbirleri alarak müşterilerimizin yüklerini güvence altına almaktadır. Her türlü yük, sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Bu sayede, müşterilerimiz ürünlerinin güvenliğinden emin olabilirler. Firmamızın sunduğu hizmetler arasında çözümler üretilmesi, tedarik zinciri yönetimi, taşımacılık faaliyetlerinin mevzuata uygun bir şekilde yürütülmesi, taşımacılık süreçlerinde müşterilere her aşamada bilgilendirme yapılması, tam zamanında teslimat, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, geniş araç filosuyla her türlü yükün taşınması, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetleri, uygun fiyat politikası gibi birçok hizmet yer almaktadır. Firmamız, müşterilerine kaliteli frigo nakliye hizmetleri sunarak, güvenilir ve profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

RUSYA NAKLİYE FİYATLARI

İstanbul – Moskova000.27 USD
İstanbul – Petersburg000.29 USD
Ankara – Moskova000.30 USD
İzmir – Moskova000.37 USD

Arı Nakliyat, uluslararası nakliye ve lojistik hizmetlerinde müşterilerine her zaman en uygun fiyatları sunmayı hedefleyen bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Özellikle Türkiye – Rusya arasındaki nakliye ihtiyaçlarına odaklanan şirketimiz, müşteri memnuniyeti oluşturmayı ve sektörde en iyi nakliye firmaları arasında yer almayı amaçlamaktadır.

Bu anlamda müşterilerine her türlü nakliye süreçlerinde her zaman en uygun fiyatları sunmak adına gerekli planlamalarını yapmakta ve bu doğrultuda çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Arı Nakliyat firması, Rusya nakliye ve lojistik faaliyetlerinde, nakliyesi gerçekleştirilecek yükler için uygun planlamalar yaparak özelleştirilmiş nakliye çözümleri sunmaktadır. Tecrübeli ekibimiz,

sektördeki bilgi ve deneyimlerini kullanarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktadır. Nakliyesi yapılacak yüklerin fiyat hesaplamalarında yükün türü, yükün ağırlığı, yükün hacmi, yükün boyutları (en, boy, yükseklik), mesafe ve diğer özel koşullar dikkate alınmaktadır. Rusya nakliye fiyatları, müşterilerimizin yükleriyle ilgili gerekli bilgilerin toplanması ve bu bilgilere dayalı olarak oluşturulmaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız ve müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak için çaba sarf etmekteyiz. Arı Nakliyat olarak, Rusya nakliye ve lojistik hizmetlerinde rekabetçi fiyatlarla kaliteli hizmetler sunmayı sürdürmekteyiz.

Ağır Yük Taşımacılık

Arı Nakliyat firması, uluslararası nakliye sektöründe faaliyet göstererek müşterilerine ağır yük nakliye hizmetleri sunmaktadır. Özellikle Rusya ülkesine yönelik nakliye ve lojistik faaliyetlerinde uzmanlaşmış olan firmamız, trafo, jeneratör, santraller, yat ve tekne, tır, iş makineleri, türbin, konteyner, köprü kirişleri, vinç, çelik kafes konstrüksiyonlar, boru hatları, inşaat makineleri, fabrika taşımaları, döküm üniteleri, gemi motorları gibi çeşitli ağır yüklerin taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Ağır yük nakliye hizmetleri, uzmanlık gerektiren bir alan olup Arı Nakliyat firması, deneyimli personeliyle bu hizmetleri başarıyla yerine getirmektedir. Müşterilerimizin yüklerini sağlıklı bir şekilde alıcılarına ulaştırabilmek için gerekli tedbirleri almaktayız. Yüklerin sigortalı bir şekilde taşınmasıyla, olası olumsuzluklara karşı müşteri mağduriyetlerini önlemeyi hedeflemekteyiz.

Ağır yük taşımacılığı sürecinde, yüklerin durumuna göre taşıma koşulları belirlenmekte, güzergah planlaması yapılmakta ve yol izinleri alınmaktadır. Ayrıca, gerekli evrak işlemleri ve gümrük formaliteleri firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde yerine getirilmektedir. Yükler, iş makineleriyle nakliye araçlarına yüklenmekte ve belirlenen güzergah doğrultusunda sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Nakliye sürecinde görev alan sürücüler, deneyimli ve yol ve hava koşullarına hakim kişilerden oluşmaktadır. Tüm nakliye süreci, titizlikle yönetilmekte ve başarılı bir şekilde tamamlanması için profesyonel ekibimiz tarafından gerekli planlamalar yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini benimsemiş bir firma olarak, Arı Nakliyat olarak nakliye süreçlerinin her aşamasında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Rusya nakliye fiyatları konusunda da müşterilerimize uygun fiyatlar sunmayı amaçlamaktayız. Nakliyesi yapılacak yüklerle ilgili bilgiler temin edilerek, uzman ekibimiz tarafından nakliye fiyatları hesaplamaları yapılmaktadır.

HAKKIMIZDA