Kıbrıs Nakliye 2023

Kıbrıs Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Uluslararası nakliye ve lojistik faaliyetleri kapsamında, Arı Nakliyat firması olarak faaliyetlerimizi Kıbrıs ülkesine de gerçekleştirmekteyiz. Kıbrıs nakliye hizmetleri ile müşterilerin yüklerini, güvenli ve hızlı bir şekilde istenilen noktalara ulaştırmaktayız. Uluslararası lojistik sektöründe hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam eden firmamız, Kıbrıs nakliye hizmetlerini kapsamında her türlü yüklerin taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Bu doğrultuda sektörde sık sık ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Türkiye – Kıbrıs nakliye hizmetleri kapsamında Arı Nakliyat firması olarak sunduğumuz lojistik faaliyetlerimiz arasında; parsiyel nakliye, frigo nakliye, konteyner nakliyesi, gemi kargo taşımacılığı, komple konteyner yük nakliyesi, ithalat – ihracat faaliyetleri, kombine taşımacılık, tehlikeli madde taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, navlun ve gümrükleme, limandan limana nakliye, elektronik, makine, mobilya, tekstil, beyaz eşya ve medikal ürünlerin nakliyesi, otomotiv nakliyesi gibi nakliye hizmetleri ile birlikte liman depolama, yükleme, taşıma gibi liman lojistik faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Türkiye – Kıbrıs arasında her türlü yükler sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Kıbrıs bir ada ülkesi olması nedeni ile taşımacılık faaliyetleri denizyolu ve havayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Türkiye  -Kıbrıs ithalat ve ihracat faaliyetleri başta olmak üzere bütün lojistik faaliyetler firmamız tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilmesi açısından çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kaliteli hizmetten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen firmamız, sektörde edindiği bilgi birikimi ve deneyimleri ile müşterilere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Kıbrıs Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Parsiyel nakliye, parça yüklerin taşımacılığının yapıldığı bir nakliye hizmeti olarak adlandırılmaktadır. Arı Nakliyat olarak firmamız parsiyel nakliye alanında da çalışmalarını sürdürmektedir. Nakliye ve lojistik faaliyetlerini gerçekleştirdiği Kıbrıs ülkesine parsiyel nakliye çözümler ide sunmaktadır. Türkiye – Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetleri ile az sayıdaki yüklerin nakliye faaliyetleri yürütülmektedir. Her türlü yükler güvenli ve hızlı bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetleri oldukça avantajlı ve ekonomik bir taşımacılık türü olmaktadır. Bu anlamda sektörde sık sık talep edilen nakliye hizmetlerinden biri olmaktadır. Az sayıda yer alan yüklerin taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir.  Parsiyel yükler kolay ve daha az maliyet ile istenilen noktalara ulaştırılmaktadır. Arı Nakliyat firmamız bu alanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır. Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında, müşterilerine en uygun fiyatları sunmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında, aynı güzergah üzerinde bulunan müşterilerin yükleri tek bir araç ile alıcılarına ulaştırılmaktadır. Türkiye – Kıbrıs parsiyel nakliye hizmetleri genel olarak denizyolu ve havayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Kıbrıs denizyolu taşımacılığı kapsamında konteynerler kullanılmaktadır. Aynı konteyner içerisinde birden fazla müşteriye ait yükler güvenle taşınmaktadır.

Denizyolu taşımacılığı oldukça güvenli bir taşımacılık türü olmakla beraber, karayolu aracılığı ile nakliyesi gerçekleştirilemeyen yüklerin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilebilmektedir. Tehlikeli madde grubunda yer alan yüklerin nakliye faaliyetleri de kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu anlamda sektörde doğan nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi amaçlayan Arı nakliyat firmamız, her türlü süreçte müşterilerinin yanında yer almaktadır.

Kıbrıs Nakliye Güzergahı ve Teslimat Süresi

Türkiye – Kıbrıs nakliye ve lojistik faaliyetleri kapsamında yük gemileri kullanılmaktadır. Ro-ro ismi verilen gemiler aracılığı ile taşımacılık hizmetleri sürdürülmektedir. Türkiye’de çeşitli noktalardan teslim alınan yükler karayolu aracılığı ile limanlara ulaştırılmakta ve buradan yük gemilerine aktarılmaktadır. Kıbrıs nakliye hizmetleri kapsamında Mersin ve Antalya limanları kullanılmaktadır.

Türkiye – Kıbrıs nakliye hizmetleri kapsamında yükler ortalama olarak 2 – 3 günde alıcılarına teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kıbrıs nakliye süreleri farklı koşullara bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Arı nakliyat firması olarak yüklerin tam zamanında alıcılarına ulaştırılmasına önem vermekteyiz. Bu doğrultuda gerekli planlamaları gerçekleştirmekte ve çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız, en hızlı şekilde Kıbrıs nakliye hizmetlerini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Komple TIR Nakliyesi

Türkiye – Kıbrıs nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında, Arı Nakliyat firmamız tarafından komple TIR nakliyesi hizmetleri de sunulmaktadır. Kıbrıs nakliye hizmetleri, karayolu ulaşımının yer almaması sebebi ile denizyolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu hususta faaliyetlerini sürdüren firmamız komple tır nakliye hizmetlerini denizyolu aracılığı ile sağlamaktadır. Tam donanımlı araçlar ile sorunsuz bir biçimde, tam zamanında teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçlerinde uzman ekip tarafından her türlü destekler de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Kıbrıs Nakliye Fiyatları

Arı Nakliyat firması olarak Türkiye – Kıbrıs nakliye ve lojistik faaliyetlerimiz kapsamında sunduğumuz hizmetlerde, müşterilerimize her zaman uygun fiyatlar sunmayı amaçlamaktayız. Müşteri odaklı faaliyetlerini sürdüren firmamız, uygun fiyat politikası çerçevesinde müşteri memnuniyetini oluşturmayı amaçlamaktadır. Lojistik sektöründe sıklıkla aranan firmalar arasında yer alan firmamız, her türlü Kıbrıs nakliye çözümlerinde müşterilerine uygun nakliye çözümleri üretmekte ve en uygun fiyatı sunmak adına gerekli çalışmalarını sürdürmektedir.

Kıbrıs nakliye fiyatları birçok etkenler doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Kıbrıs nakliye fiyatları konusunda etkili faktörler arasında; yükün cinsi, yükün boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, yükün ağırlığı, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Bu kapsamda müşterilerin Kıbrıs ülkesine göndermek istedikleri yükler ile ilgili gerekli bilgiler temin edilerek nakliye fiyatları hesaplanmaktadır. Firma bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından gerekli hesaplamalar gerçekleştirilmekte ve müşterilere sunulmaktadır.

Nakliye fiyatları konusunda etkili olan önemli bir faktör de yükün hacmi olmaktadır. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Oluşturulan nakliye fiyatları müşterilere sunulmaktadır. Arı Nakliyat firması olarak, Kıbrıs nakliye süreçleri boyunca müşterilere her konuda gerekli destekler de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Nakliyesi gerçekleşecek olan yükler müşteriler tarafından talep edilen noktalardan teslim alınmakta ve talep edilen noktalara teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte nakliye süreçlerinde müşterilere gerekli bilgilendirmeler de sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda tüm faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

HAKKIMIZDA