Kazakistan Nakliye 2023

Kazakistan Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Arı Nakliyat firması olarak, lojistik sektöründe faaliyetlerimizi Kazakistan ülkesine de gerçekleştirmekteyiz. Türkiye – Kazakistan arasında her türlü yüklerin taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz. Sektörde en iyi şekilde varlığını sürdürmeyi amaçlayan firmamız, müşterilerin her türlü yüklerine nakliye çözümleri sunmaktadır.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kazakistan nakliye süreçlerinin her aşamasında gerekli destekler firmamız bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından sağlanmaktadır. Nakliye süreçlerinin her aşaması yakından takip edilmekte, nakliye süreçleri esnasında herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına gerekli önlemler alınmaktadır.

Kazakistan Nakliye Hizmetlerimiz

Türkiye – Kazakistan nakliye hizmetleri sunan Arı Nakliyat firmamız, lojistik sektörünün birçok alanında doğan nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir. Bu doğrultuda sektörde sık sık ihtiyaç haline gelen parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılığı hizmetlerini sunmaktayız. Kazakistan taşımacılık faaliyetlerini nakliye ihtiyaçları doğrultusunda karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerin nakliyesi gerçekleşecek olan yükleri ile ilgili özellikleri ve müşterilerden gelen talepler doğrultusunda nakliye planlamaları yapılmaktadır. Bu kapsamda taşımacılık faaliyetleri yürütülmektedir. Nakliye süreçlerinin her aşaması yakından takip edilmekte, süreç boyunca olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına gerekli önlemler alınmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, her süreçte müşterilerine gereken önemi vermektedir. Her süreçte gerekli desteklerini sunmaktadır.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Türkiye – Kazakistan parsiyel nakliye faaliyetleri karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda parsiyel nakliye hizmetleri açısından en doğru çözümler sunulmaktadır. Müşterilerin Kazakistan ülkesine ulaştırmak istedikleri yüklerin özellikleri doğrultusunda nakliye faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Yüklerin müşteriler tarafından teslim alınacağı yer, yüklerin teslimatının gerçekleştirileceği yer, yüklerin boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi doğrultusunda nakliye planlamalar gerçekleştirilmektedir.

Yüklerin teslimat zamanları doğrultusunda nakliye türü tercih edilmektedir. Bununla birlikte maliyet faktörü de etkili olmaktadır. Acil olarak ulaştırılacak olan yükler havayolu aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Esnek ve maliyet tasarrufu sağlanması gereken durumlarda karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Karayolu parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında TIR’lar kullanılmaktadır. Havayolu parsiyel nakliye hizmetlerinde de kargo uçakları kullanılmakta ve denizyolu parsiyel nakliye hizmetleri kapsamında da yük gemileri kullanılmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetleri ile bir noktandan başka bir noktaya az sayıdaki yüklerin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Parsiyel taşımacılık diğer taşımacılık türlerine oranla birçok avantajlara sahip olmaktadır. Bu anlamda sektörde sık sık talep edilen nakliye hizmeti olmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetlerinin sunduğu avantajları arasında ise; uygun nakliye fiyatları oluşturması, kapıdan kapıya ve depodan depoya taşımacılığa imkan vermesi, nakliye faaliyetleri esnasında yükleme ve boşaltma işlemlerinde elleçleme işlemleri en aza indirgemesi, yüklerin aktarmasız bir şekilde alıcılarına teslimatı işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi, yüklerinin araçlara yükleme işlemleri sırasında minimum problem ile karşı karşıya kalınan taşımacılık yöntemi olması, tehlikeli maddeler haricindeki bütün yüklerin kolay bir şekilde taşımacılık faaliyetlerinin gerçekleştirilebilmesi, zaman konusunda tasarruf sağlaması, karayolu, denizyolu ve havayolu ile entegre taşımacılık hizmetine imkan vermesi, nakliye süreçlerinde müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması, bekleme sürelerini minimum düzeye indirgemesi, gönderilerin takibinin yapılmasının kolay olması, tam zamanında teslimat gibi avantajlar sunmaktadır.

Ağır Yük Taşımacılığı Hizmetleri

Lojistik sektöründe faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Kuveyt ülkesine, ağır yüklerin taşımacılık faaliyetlerini de gerçekleştirmekteyiz. Arı Nakliyat firması olarak, Türkiye – Kazakistan ağır yük taşımacılığı hizmetleri ile müşterilerin trafo, jeneratör, yat, tekne, tır, santraller, iş makineleri, köprü kirişleri, vinç, fabrika taşıması, döküm üniteleri, gemi motorları, boru hatları, konteynerler, inşaat makineleri gibi ağır yüklerini istenilen noktalara ulaştırmaktayız.

Nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilerimize gerekli hususlarda da destekler sunulmaktadır. Firmamız sektördeki nakliye gereksinimlerine uygun çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Alanında deneyimli ekibimiz ile birlikte yüklerin sağlıklı bir şekilde alıcılarına ulaştırılması sağlanmaktadır. Ağır yük taşımacılık hizmetleri alanında gerekli bilgi ve deneyime sahip kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Bu anlamda firmamız yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firmadır. Her türdeki ağır yüklerin güvenli olarak alıcılarına ulaştırılması sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda tüm faaliyetlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz.

Proje Taşımacılığı Hizmetleri

Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri sunan Arı Nakliyat firmamız, faaliyetlerini sürdürdüğü Kazakistan ülkesine proje taşımacılığı hizmetlerini sunmaktadır. Kazakistan proje taşımacılığı hizmetleri kapsamında standart dışı ağırlık ve ölçülere sahip olan yüklerin bir noktadan başka bir noktaya taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Proje taşımacılığı hizmetleri kapsamında özel tedbirler alınmakta ve özel araçlar kullanılmaktadır. Sektörde önemli bir yere sahip olan bu taşımacılık hizmetinin, alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Taşımacılık faaliyetleri kapsamında firmamız tarafından gerekli destekler de sunulmaktadır.

Nakliye faaliyetlerinin yürütüleceği güzergah doğrultusunda gerekli yol izinleri alınmakta, gümrükleme işlemleri çözüme kavuşturulmakta, gerekli evraklar hazırlanmakta, yüklerin sigorta işlemlerinin yapılması sağlanmakta ve yüklerin güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılması amaçlanmaktadır. Sektörde en iyi şekilde varlığını sürdürmeye amaçlayan firmamız, her süreçte müşterilerini memnun etmek adına hizmetlerini sürdürmektedir.

Kazakistan Nakliye Fiyatları

Lojistik faaliyetlerde önem kazanan konulardan biri de nakliye fiyatları olmaktadır. Arı Nakliyat firması olarak her zaman uygun nakliye fiyatları sunmayı amaçlamaktayız. Kazakistan nakliye fiyatları birçok faktörler kapsamında farklılık göstermektedir. Nakliye fiyatları konusunda etkili olan faktörler arasında;       yüklerin alınacağı nokta, yüklerin varış noktası, yükün boyutları (en, boy, yükseklik), yükün hacmi, yükün ağırlığı, yük ile ilgili özel durumlar, yükün cinsi, yükün gideceği mesafe gibi faktörler yer almaktadır. Yükler ile ilgili gerekli bilgiler müşterilerden temin edilerek nakliye fiyatları oluşturulmaktadır. Oluşturulan nakliye fiyatları müşterilere sunulmakta ve bu doğrultuda nakliye süreci başlatılmaktadır.

HAKKIMIZDA