Katar Nakliye 2024

Katar Nakliye

Katar Nakliye ,Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmeye devam eden Arı Nakliyat firması, Katar ülkesine de faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Lojistik sektöründe doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen firmamız, Türkiye – Katar arasında mevcut nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir.

Sektörde en iyi biçimde varlığını sürdürmeyi hedefleyen firmamız, müşterilerin her türdeki yüklerini güvenli ve hızlı bir şekilde talep edilen noktalara ulaştırmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, tüm faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde sürdürmek için gerekli önlemlerini almakta, sorunsuz bir şekilde süreci sonlandırmaktadır.

Katar nakliye süreçlerinin tüm aşamalarında gereken destekler firmamız tarafından sunulmaktadır. Taşımacılık faaliyetlerinin tüm aşamalarının yakından takibi gerçekleştirilmekte, taşımacılık süreçleri sırasında beklenmedik durumlar ile karşı karşıya kalmamak için gereken planlamalar gerçekleştirilmektedir.

Nakliye Hizmetlerimiz

Türkiye – Katar nakliye ve lojistik faaliyetlerini sürdüren Arı Nakliyat firmamız, lojistik sektöründe tüm alanlardaki nakliye gereksinimlerine çözümler sunmaktadır. Bu kapsamda lojistik sektöründe sıklıkla gereksinim duyulan parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık, ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliyesi hizmetleri sunulmaktadır.

Katar nakliye faaliyetlerimizi taşımacılık gereksinimleri kapsamında karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin bir noktadan başka bir noktaya nakliyesi gerçekleşecek olan yüklerinin özellikleri ve müşterilerin istekleri kapsamında taşımacılık planlamaları gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda nakliye hizmetleri sağlanmaktadır. Taşımacılık süreçlerinin her aşaması firmamız tarafından yakından takip edilmekte, süreç boyunca olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamak için gereken tedbirler alınmaktadır. Nakliye faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına gerekli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Katar Nakliye Fiyatları

İSTANBUL – KATAR7.750 USD
ANKARA – KATAR7.550 USD
İZMİR- KATAR7.950 USD
ADANA – KATAR7.550 USD

Uluslararası lojistik sektöründe nakliye ve lojistik faaliyetlerini sürdüren Arı Nakliyat firması, sektörde sunduğu hizmetlerde uygun nakliye fiyatları sunmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda müşteri memnuniyetinin oluşturulması amaçlanmaktadır.

Katar nakliye fiyatları kapsamında yüklerin müşterilerden teslim alınacağı yer, yüklerin müşteriler tarafından talep edilen teslimat yeri, yükün cinsi, yükün boyutları (en, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, yük ile ilgili özel durumlar ve mesafe gibi unsurlar belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Oluşturulan nakliye fiyatları müşterilere sunulmakta ve bu kapsamda nakliye süreci başlatılmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

Proje Nakliye

Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdüren Arı Nakliyat firması, Türkiye – Katar arasında mevcut nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir. Bu anlamda sık sık ihtiyaç haline gelen parsiyel nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Katar parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin parça yüklerinin taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Nakliye hizmetlerimizi karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin istek ve beklentileri kapsamında en doğru parsiyel nakliye çözümleri sunulmaktadır.

Müşterilerin Katar ülkesine göndermek istedikleri yüklerinin durumları kapsamında taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Yükler müşteriler tarafından istenilen noktalardan teslim alınmakta ve istenilen noktalara teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Yükün boyutları, ağırlığı ve hacmine göre taşımacılık faaliyetleri planlanmaktadır. Yüklerin teslim tarihleri kapsamında taşımacılık türü tercih edilmektedir. Bununla beraber maliyet unsur da etkili olmaktadır.

Parsiyel Nakliye

Acil bir şekilde gönderilmek istenen yükler için havayolu taşımacılığı tercih edilmekte, maliyet açısından tasarruflu ve esnek taşımacılık durumlarında karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Karayolu parsiyel taşımacılık faaliyetleri kapsamında TIR’lar, havayolu parsiyel taşımacılık faaliyetleri kapsamında kargo uçakları ve denizyolu parsiyel taşımacılık faaliyetleri kapsamında da yük gemileri kullanılmaktadır.
Parsiyel taşımacılık hizmetleri ile bir yerden başka bir yere parça yüklerin nakliye faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Parsiyel nakliye diğer nakliye türlerine göre çeşitli avantajlı özellikleri yer almaktadır. Bu açıdan lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç olan taşımacılık hizmeti olmaktadır. Parsiyel taşımacılık faaliyetlerinin sunmuş olduğu avantajlı özellikleri arasında; düşük taşımacılık maliyetleri sunması, kapıdan kapıya ya da depodan depoya nakliye faaliyetleri sunulabilmesi, taşımacılık hizmetleri sırasında yüklerin araçlara yüklenmesi ve araçlardan boşaltılması faaliyetlerinde elleçleme işlemlerini minimum düzeye indirgemesi, yüklerin aktarmasız olarak belirtilen noktalara ulaştırılması, tehlikeli madde kategorisinde yer alan yükler dışındaki her türlü yüklerin kolayca nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi, zaman konusunda tasarruf sağlaması, karayolu, denizyolu ve havayolu ile entegre taşımacılığa imkan vermesi, taşımacılık süreçlerinde müşterilere gereken konularda bilgilendirmeler yapılabilmesi, bekleme sürelerini en aza indirgemesi, yüklerinin konumunun kolayca takip edilebilmesi ve tam zamanlı teslimat ve benzeri avantajlı özellikleri yer almaktadır.

HAKKIMIZDA

Categories: