Gürcistan Nakliye 2023

Gürcistan Nakliye Hizmetleri

Gürcistan Nakliye Hizmetleri Uluslararası lojistik faaliyetleri kapsamında sıklıkla nakliye ve lojistik hizmetlerin sağlandığı ülkelerden biri de Gürcistan ülkesidir. Gürcistan ülkesine lojistik hizmetler sağlayan Arı Nakliyat firmamız, sektörde her alanda doğan ihtiyaçlara çözümler üretmektedir.

Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda en iyi şekilde nakliye hizmetlerini sunmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda nakliye süreçleri planlanmakta ve nakliye süreçlerinde gerekli destekler müşterilere sunulmaktadır.  

Gürcistan Nakliye

Gürcistan ülkesi yoğun olarak ticari faaliyetlerin sürdürüldüğü ülkelerden birisi konumunda yer almaktadır. Türkiye – Gürcistan arasında yoğun bir şekilde lojistik faaliyetlerini sürdüren Arı Nakliyat firmamız, Gürcistan’a düzenli bir şekilde seferler gerçekleştirmekte ve her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Firmamız daima güvenli ve en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarını gerçekleştirmekte, müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak hizmetlerini sürdürmektedir. Türkiye – Gürcistan arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde de uygun çözümlerini üretmekteyiz.

Türkiye – Gürcistan nakliye ve lojistik hizmetlerinin birçoğu karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Gürcistan ülkesi ile kara sınırımızın olması ve karayolu ulaşımının daha uygun olması nedeni ile genellikle karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir.

Arı Nakliyat firmamız bünyesinde bulunan donanımlı araçlar ile yükler hızlı ve güvenli bir şekilde Gürcistan ülkesine ulaştırılmaktadır. Alanında deneyimli sürücülerimiz her türlü hava ve yol koşullarına hâkim kişilerdir. Nakliye süreçlerinde her türlü gerekli tedbirler alınıp, sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılması hedeflenmektedir.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliye hizmetleridir. Parsiyel nakliye hizmetlerinin sıklıkla tercih edilmesinin önemli bir nedeni de uygun maliyet avantajı sunmasıdır. Bu açıdan lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen nakliye hizmetlerinden biridir.

Arı Nakliyat firması olarak Gürcistan ülkesine müşterilerin her türlü ihtiyaçları doğrultusunda uygun nakliye çözümleri üretmekteyiz. Bu anlamda Türkiye – Gürcistan parsiyel nakliye hizmetlerini müşterilere sunmaktayız. Parsiyel nakliye hizmetleri, az sayıda ürün gönderimi yapmak isteyen müşterilere nakliye çözümü sunmak için verilen bir hizmettir. Bu kapsamda uygun fiyatlı bir nakliye hizmeti de sunmaktadır.

Gürcistan parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Arı Nakliyat firmamız tarafından nakliye süreçleri boyunca her türlü destek sağlanmakta, sorunsuz bir şekilde süreçlerin tamamlanması amaçlanmaktadır. Gürcistan parsiyel nakliye hizmetlerikarayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Gürcistan parsiyel nakliye hizmetleri genellikle karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Karayolu parsiyel taşımacılık hizmetleri ile kapıdan kapıya ve depodan depoya teslimat, 7/24 yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapılabilmesi gibi avantajlı özellikleri ile müşterilere uygun nakliye çözümleri sunulmaktadır. Müşterilerin Gürcistan ülkesine ulaştırmak istedikleri yüklerinin özellikleri ve talepleri kapsamında parsiyel nakliye faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Arı Nakliyat firması olarak nakliye süreçlerinin her aşamasında müşterilerin yanında yer almaktayız. Müşterilerin Gürcistan ülkesine ulaştırmak istedikleri yüklerin özellikleri doğrultusunda nakliye faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Frigo Nakliye

Arı Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan frigo nakliye hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız. Uluslararası lojistik faaliyetler kapsamında nakliye ve lojistik hizmetlerimizi sunduğumuz Gürcistan ülkesine frigo nakliye çözümlerini de sunulmaktadır. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız.

Türkiye – Gürcistan frigo nakliye hizmetleri doğrultusunda ithalat ve ihracat faaliyetlerini yürütmekteyiz. Frigo nakliye hizmetlerinde frigorifik araçlar kullanılmaktadır. Frigo nakliye hizmetleri ile nakliyesi gerçekleşecek olan gıda ürünleri bozulmadan, hasar almadan, raf ömrü azalmadan güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktayız.

Nakliyesi gerçekleşecek olan yükler için gerekli ısı koşulları sağlanmaktadır. Firmamız nakliye süreçlerinde gerekli önlemleri alarak, nakliye süreçlerini planlamakta ve tüm süreçleri yakından takip etmektedir. Alanında tecrübe sahibi personeller ile beraber sürecin sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılması amaçlanmaktadır.

Konteyner Taşımacılık

Konteynerler lojistik sektöründe sıklıkla tercih edilen lojistik araçlar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda nakliye hizmetlerinde önemli bir yere sahiptir. Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetlerinin birçoğunda konteynerler tercih edilmektedir. Arı Nakliyat firması olarak Gürcistan konteyner taşımacılık hizmetlerini de müşterilere sunmaktayız.

Sektörde doğan her türlü ihtiyaçlarda uygun nakliye çözümleri üretmekteyiz. Yüklerin cinsi, yüklerin özellikleri, müşterileri talepleri ve diğer özel koşullar kapsamında konteyner taşımacılık hizmetleri sağlanmaktadır. Gürcistan konteyner taşımacılık hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlanmaktadır.

Daha çok denizyolu taşımacılığında tercih edilmektedir. Konteynerlerin oldukça sağlam bir yapıya sahip olmaları, güvenli bir taşımacılık imkânı sunmaları, gıda ürünlerini koruma özelliğine sahip olmaları, dış darbelere karşı güvenli bir taşımacılık imkânı sunması, elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yükleme ve boşaltma işlemlerinin kolay bir şekilde yapılabilmesine imkân vermesi gibi çeşitli avantajlara sahip olması açısından lojistik sektöründe sıklıkla kullanılan araçlardır.

Gürcistan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Tiflis2850 USD
İstanbul – Batum2800 USD
Ankara – Tiflis2600 USD
İzmir – Tiflis2850 USD

Uluslararası lojistik faaliyetlerini sürdüren Arı Nakliyat firmamız, sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarında müşterilerine uygun fiyat avantajları sunmayı amaçlamaktadır. Nakliye ve lojistik hizmetlerinde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine önem vermekte ve bu doğrultuda gerekli planlamalarını yaparak, çalışmalarını yürütmektedir.

Bu kapsamda müşterileri nakliye ihtiyaçlarında her zaman en iyi fiyat teklifini sunmayı hedeflemekteyiz. Gürcistan nakliye ve lojistik faaliyetlerimizde uygun fiyat avantajı ile hizmetlerimizi sağlamaktayız.

Gürcistan nakliye fiyatları çeşitli faktörlere göre farklılık göstermektedir. Nakliye fiyatlarında yükün cinsi, yükün ağırlığı, yükün hacmi, yükün boyutları (en, boy, yükseklik) ve diğer özel koşullar etkili olmaktadır. Gerekli bilgiler müşteriler tarafından sağlanarak hesaplamalar gerçekleştirilmekte ve müşteriye sunulmaktadır. Bu doğrultuda önemli bir

faktör de yükün hacmi olmaktadır. Yükün hacmi metreküp hesaplaması ile belirlenerek nakliye fiyatı oluşturulmaktadır. Oluşturulan nakliye fiyatı müşterilere sunulmaktadır.

Neden Arı Nakliyat?

Arı Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Lojistik sektörünün her alanında doğan ihtiyaçlara çözümler üretmeyi planlamaktayız. Lojistik sektörünün her alanında müşterilere gerekli destekleri sağlamaktayız.

Nakliye faaliyetlerinde taşınacak olan yüklerin toplanması, depolanması, paketlenmesi, dağıtılması, gerekli evrakların hazırlanması, gümrükleme işlemlerinin yapılması, sigorta işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi süreç boyunca gerekli her türlü destek firma tarafından sağlanmaktadır. Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda nakliye süreçlerini planlamakta ve sürecin profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

Nakliye süreçleri boyunca herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına gerekli tedbirleri almakta ve tüm süreci uzman personellerimiz tarafından yakından takip etmekteyiz. Nakliye sürecinin her aşamasında müşterilere gerekli bilgilendirmeler de sağlanmaktadır.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Uluslararası lojistik faaliyetleri kapsamında, Arı Nakliyat firması olarak en iyi şekilde yer almak için çalışmalarımızı sürdürmekte ve aralıksız bir şekilde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

HİZMETLERİMİZ