Bulgaristan Nakliye 2023

Bulgaristan Nakliye

Uluslararası nakliye hizmeti bir noktadan başka bir ülkeye veya kıtaya herhangi bir malzemenin veya yükün taşınması işlemine verilen isimdir. Oldukça avantajlı ve sorumluluk isteyen bu süreç profesyonel bir lojistik şirketi tarafından gerçekleştirilmelidir. Şirketimiz Bulgaristan nakliye hizmetleri ve birçok ülkeye uluslararası nakliyat hizmeti veren bir lojistik merkezidir ve müşteri memnuniyeti garantili hizmetleri sizlere sunar. Farklı ülkeler arasında mal ve yük taşıma işlemleri sunan şirketimiz yükün doğru ve güvenli bir şekilde hedef merkeze teslim edilmesini sağlar.

Şirketimiz deniz, demir, hava ve kara yolu aracılığı ile uluslararası nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Komşu ülke ve kıtalar arasında sık tercih edilen hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti garantili, güvenilir ve hızlı nakliyat seçenekleridir. Uluslararası nakliyat hizmeti küresel ticaretin gelişmesi ile birlikte giderek daha önemli bir hale gelmektedir. İşletmeler uluslararası pazarlara erişim sağlamak, mal ve yüklerini dünya geneline sunmak adına bu uluslararası nakliyat hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Uluslararası nakliyat hizmeti şirketlere birçok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.

 • Küresel Pazara Erişim
 • Geniş Ürün Yelpazesi ve Pazar Erişimi
 • Dünyanın Her Yerine Teslimat
 • İşbirlikleri ve Kültürel Değişim
 • Ekonomik Maliyet Etkinliği
 • Çeşitli Ulaşım Modlarının Kullanımı
 • Yeni İş ve Ortaklık Fırsatları.

Bulgaristan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Sofia : 00 2.2 EURO
Ankara – Plovdiv : 00 2.6 EURO
Gaziantep – Plovdiv :00 2.8 EURO
İstanbul –  Varna:00 2.0 EUROBulgaristan nakliye fiyatları belirlenmesi için taşıma hizmeti sağlayıcılarımız genellikle müşterilerimize özel teklifler sunar. Şirketimiz ile iletişime geçerek gönderinizin özelliklerine, hedefine ve diğer ihtiyaçlarına dayalı olarak fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz. En doğru ve güncel nakliye fiyatlarına ulaşmak adına şirketimiz ile iletişime geçerek taleplerinizi karşılayacak size en uygun taşıma seçeneğine kolayca ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Uluslararası nakliye fiyatları bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

 • Gönderinin Ağırlığı ve Boyutu: Yükün ağırlığı ve boyutu fiyatta değişiklik olmasını sağlamaktadır, büyük ve ağır gönderiler genellikle daha yüksek nakliye maliyeti gerektirir.
 • Taşıma Modu: Yükün hangi taşıma yolu ile taşınacağı fiyatı etkileyen temel faktörler arasındadır. Deniz, hava, kara ve demir yolu ile yükler taşınmaktadır. Hava yolu daha maliyetli ancak hızlı, deniz ve kara yolu daha uzun süreli ancak ekonomik seçeneklerdir.
 • Mesafe ve Rota: Taşınacak yükün gönderi noktası ve varış noktası arasındaki mesafe de fiyatı etkileyen temel faktörler arasındadır. Uzun mesafeler daha yüksek maliyet gerektirmektedir.
 • Gümrük İşlemleri ve Vergiler: Gümrük işlemleri ve vergiler önemli bir maliyet faktörüdür. Her ülkenin farklı gümrük kuralları ve vergi düzenlemeleri bulunmaktadır bu nedenle gönderinin gümrük işlemleri ve vergi ödemeleri fiyatı değiştirebilmektedir.
 • Sigorta ve Ek Hizmetler: Sigorta, gönderinin hasar veya kayıp gibi durumlarda korunmasını sağlar. Nakliye fiyatına sigorta dahil edilebilir veya ayrı bir maliyet olarak da değerlendirilebilir.
 • Piyasa ve Rekabet: Nakliye piyasasında olan değişiklikler, lojistik şirketleri arasındaki rekabet fiyatın değişiklik göstermesine neden olabilir.

Parsiyel Nakliye

Bulgaristan parsiyel nakliye hizmetleri müşteriler için oldukça avantajlı, ekonomik ve kaliteli bir taşıma seçeneğidir. Parsiyel nakliye bir taşıma aracını tam olarak doldurmayan yüklerin farklı müşterilerin yükleri ile birleştirilerek aynı araç içerisinde taşınması işlemidir. Parsiyel nakliyede bir müşterilerin yükleri ile birleştirilerek aynı araç içerisinde taşınması işlemidir. Parsiyel nakliyede bir taşıma aracına birden fazla müşterinin yükü uygun şekilde istiflenerek yüklenir ve taşınır.

Parsiyel nakliyede küçük miktarda yük taşımak isteyen müşterilerin yükleri taşınır, ekonomik ve pratik çözüm sağlanır. Bu yöntemde taşıma aracının kapasitesi müşteriler arasında bölündüğünden müşteriler kendi gönderileri için ödeme yaparlar ve taşıma maliyetini paylaşırlar. Bu sayede hem ekonomik hem esnek bir taşıma yöntemi sağlanır. Parsiyel nakliyede süreç iyi yönetildiğinde müşteriler için verimli ve ekonomik bir taşıma sağlanır.

Frigo Nakliye

Frigo nakliye hizmeti soğuk zincir bünyesinde korunması gereken ürünlerin taşınması için kullanılan bir nakliye seçeneğidir. Soğutulmuş veya dondurulmuş ürünler frigo nakliye aracılığı ile hiçbir hasar almadan ve bozulmadan güvenle taşınır. Bu araçlar özel izolasyon malzemeleri ile kaplanmış, sıcaklık kontrol sistemlerine sahip mekanizmalar ile donatılmışlardır. Bu sayede sıcaklık değişimleri kontrol altında tutularak yük hiçbir zarar görmeden hedef adrese taşınır.

bulgaristan nakliye

Bulgaristan frigo nakliye hizmeti sağlayan şirketimiz bu süreçte özel araçlar kullanır, taşıma sürecinde sıcaklık dalgalanmaları en aza indirilerek yükün bozulması engellenir. Dikkatli planlama ve izleme sağlandığında kaliteli ve uygun bir şekilde teslimat tamamlanır. Frigo nakliye taze gıdaların, dondurulmuş ürünlerin, ilaç ve diğer sektörlere ait malzemelerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Bu sayede ürün kalitesi ve tüketici Güveni korunur. Frigo nakliye hizmeti, soğuk zincirin kesintisiz devam etmesini ve ürünlerin tüketiciye uygun ısıda teslim edilmesini sağlar.

Ağır Taşımacılık

Bulgaristan ağır taşımacılık hizmetimiz aracılığı ile aşırı büyük, ağır veya hacimli eşyalarınız güvenle taşınır. Genellikle standart nakliye araçları ile taşınması mümkün olmayan büyüklükte yükler ağır taşıma araçları ile alıcı adrese güvenle ulaştırılır. Büyük sanayi ekipmanları, inşaat malzemeleri, tren vagonları, maden ekipmanları, büyük jeneratörler gibi ağır makineler ağır taşımacılık hizmeti aracılığı ile hedef adrese ulaştırılır.

Ağır taşımacılık hizmetinde vinçler, geniş platformlar, dorse sistemleri ve özel donanımlar kullanılır. Ağır taşımacılık operasyonlarında güvenlik önlemleri büyük önem arz etmektedir. Ağır taşımacılık lojistik planlama ve yeterli güvenlik önlemlerini gerektirir. Etkin ve güvenli bir şekilde ağır taşımacılığın gerçekleştirilmesi için planlama, deneyimli ekip ve teknik uzmanların çalışmaları oldukça önemlidir. Şirketimiz ağır taşımacılık operasyonlarını güvenle gerçekleştirmektedirler.

Proje Taşımacılık

Proje taşımacılığı, standart nakliye yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan ağır ve hacimli yüklerin taşınmasında tercih edilen bir nakliyat yöntemidir. Örneğin sanayi ekipmanları, fabrika parçaları, tesis montajları, demir yolu araçları ve madencilik ekipmanları gibi özel yükler bu taşımacılık kapsamına girmektedir. Bulgaristan proje taşımacılık hizmetlerinden faydalanarak sizler de büyük ölçekli ve karmaşık lojistik gereksinimleri olan özel projelerin taşınmasını sağlayabilirsiniz. Genellikle endüstri, inşaat, enerji ve alt yapı sektörlerinde tercih edilen bu hizmet eşyaların zamanında ve güvenle alıcı adrese ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Nakliye Güzergahı

Bulgaristan nakliye güzergahı en hızlı rotalar üzerinden planlanarak yönetilir. Yükünüzün nereden ve nasıl taşınacağı, güzergah yoğunluğu gibi kriterler göz önünde bulundurularak profesyonel bir taşıma planı oluşturulur. Bu sayede yükünüz güvenle, dilediğiniz zaman dilimi içerisinde alıcı adrese ulaştırılır. Yükünüzün hızlı ve zamanında istediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlamak için sizler de profesyonel ekibimizin sunduğu uluslararası nakliyat hizmetlerinden güvenle faydalanabilirsiniz. Nakliye hizmetlerimiz kaliteli, güvenilir ve pratik taşıma yöntemlerini bünyesinde bulundurur.

Nakliye Transit Süreci

Bulgaristan nakliye transit süreci içerisinde yükünüz güvenle diğer ülkelerden geçirilerek hedef adrese ulaştırılır. Bu süreç içerisinde herhangi bir vergi veya ücret ödemenize gerek kalmadan yükünüz diğer gümrüklerden geçirilerek güvenle dilediğiniz adrese ulaştırılır. Transit süreci içerisinde ek ödeme yapmanız gerekmez. Yükünüz güzergah üzerindeki diğer gümrüklerden güvenle geçirilerek istenilen adrese istenilen zaman dilimi içerisinde ulaştırılır.

HAKKIMIZDA