Almanya Nakliye 2023

Almanya Nakliye Hizmetleri

Almanya nakliye hizmetleri, iki ülke arasında devam eden yoğun ticari etkileşimin kaliteli bir şekilde ilerlemesi amacıyla, uzun yıllardır şirketimiz tarafından yürütülmektedir. Orta Avrupa’da bulunan Almanya’nın ticari açıdan gelişmiş olması pek çok ülke ile ihracat ve ithalat sürecine girmesini sağlamaktadır.

Tüm dünya üzerinde ülkeler arasındaki ticaretin akıcı bir şekilde devam etmesi için gelişmiş nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Almanya ile Türkiye arasında uzun yıllardır devam eden bir ticaret ağı mevcuttur. Şirketimiz nakliye sürecinin profesyonel ve güvenli bir şekilde ilerlemesi için uzman kadrosu ile çalışmalara devam etmektedir.

Hava yolu, deniz yolu ve kara yolu gibi tüm ulaşım imkânlarını müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. Taşınacak ürünlerin boyutu ve müşteri talepleri doğrultusunda uygun nakliye seçeneği belirlenmektedir.

Profesyonel kadromuz ve teknolojik araçlarımız sayesinde, müşterilerimizin tamamına kaliteli hizmetler sunmaktayız. Taşınacak ürünler hasar görmeden belirtilen süreler içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır.

Almanya Nakliye Fiyatları

Berlin – İstanbul00 3.0 EUR0
Berlin – Ankara00 3.2 EURO
Bremen – Mersin00 3.4 EURO
Konya – Frankfurt00 5.3 EURO

Almanya nakliye fiyatları, pek çok unsurun bir araya gelmesi ile belirlenmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun nakliye yöntemlerinin belirlenmesinin ardından, fiyat teklifleri oluşturulmaktadır. Nakliye fiyatları müşterileri için oluşturulan taşıma özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Uluslararası nakliye çalışmalarının büyük çoğunluğunda Dolar ve Euro gibi para birimleri tercih edilmektedir. Bu sebeple para birimlerinde yaşanan artış ve azalış fiyatların değişmesine sebep olmaktadır. En güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  • Nakliye yöntemi: Ürünlerin taşınmasında pek çok nakliye seçeneği bulunmaktadır. Deniz yolu, hava yolu, kara yolu gibi çeşitli yöntemler mevcuttur. Taşınacak ürünün boyutu ve özelliklerine bağlı olarak müşterilerimiz istediği taşıma seçeneğini tercih edebilmektedir. Kara ve deniz yolu ile yapılan nakliye işlemleri çoğunlukla daha uzun sürmektedir. Ancak hava yolu ile taşıma yöntemine göre oldukça uygun fiyatlıdır.
  • Taşınacak ürünlerin boyutu ve ağırlığı: Gönderilerin ağırlığı ve boyutu fiyatları direkt olarak etkilemektedir. Fazla ağırlığa sahip paketler maliyeti arttırmaktadır.
  • Teslimat yapılacak adresin uzaklığı: Ürünlerin teslim edileceği adres ile gönderim sağlanan merkez ile arasındaki mesafe maliyeti etkileyen bir diğer unsurdur.
  • Gümrük vergileri: Ülkelerin belirledikleri gümrük kuralları ve vergiler neticesinde ödenen miktar değişebilmektedir. Ödenen vergiler ve diğer ücretler nakliye fiyatlarına yansımaktadır.

Parsiyel Nakliye

ALMANYA NAKLİYE

Almanya parsiyel nakliye hizmeti, müşterilerimiz için oldukça avantajlı bir taşıma yöntemidir. Aynı yöne giden, farklı müşterilere ait paketlerin tek bir araç içerisinde toplanarak taşınması yöntemidir. Bu taşıma yöntemi oldukça ekonomiktir ve tek bir araç kiralamaktan çok daha düşük maliyetli olmaktadır.

Yüksek miktardaki ürünler dışında, az miktarda gönderilecek ürünler içinde avantaj oluşturmaktadır. Toplam ücret bölünür ve gönderi sahipleri yalnızca kendi payına düşen miktarı öder. Uzman kişiler tarafından planlanan parsiyel taşıma, gönderilerin araca uygun şekilde yüklenmesinin ardından yola çıkmaktadır.

Frigo Nakliye

Almanya frigo nakliye çalışmaları, bozulmadan taşınması gereken donmuş ve soğuk tutulması gereken ürünler için yapılmaktadır. Yeterli donanıma sahip araçlarımız ile hasar görmeden ve çözülmeden taşınması gereken hassas ürünleri güvenli bir şekilde belirlenen konuma ulaştırmaktayız. Araçlarımızın son teknoloji donanıma sahip olması sebebiyle araç içi ısı seviyesi, taşınan ürünlerin özelliklerine göre belirlenerek sabit seviyede tutulmaktadır. Bu özellik uzun yol şartlarında bile taşınan ürünlerde herhangi bir bozulma meydana gelmesini engellemektedir.

Araç içerisinde bulunan yalıtım malzemeleri sayesinde ısı geçişleri en az seviyeye indirilmektedir. Hazır gıdalar, dondurulmuş gıdalar, çeşitli ilaç maddeleri gibi düşük ısıda muhafaza edilmesi gereken paketler için frigo nakliye tercih edilmektedir. Uzman ekibimiz tarafından teslimat süreci titizlikle yürütülmektedir. Kaliteli taşıma yöntemlerimiz sayesinde ürünler tüketiciye bozulmadan, sağlıklı koşullarda ulaştırılmaktadır.

Ağır Taşımacılık

Almanya ağır taşımacılık hizmetimizi büyük boyutlarda, fazla ağırlığa sahip malzemeler ve araçlar için sunmaktayız. Yüksek tonajlı teslimatların sıradan araçlar tarafından taşınması durumunda hem taşınan malzeme hem de taşıyıcı araç risk altına girmektedir. Yüksek miktardaki ağırlık, araçlarda çeşitli bozulmalara yol açarak sürüş kalitesini düşürmektedir.

Bizler ağır yük taşımaya uygun araçlarımız ile oldukça önemli olan bu süreci güvenle sürdürmekteyiz. Sanayi makinaları, yapı malzemeleri ve büyük araç ekipmanları gibi yüksek ağırlığa sahip teslimatları vinç ve çeşitli araçlar ile taşıyıcı araca yüklemekteyiz. Ağır malzemelerin taşınma süreci, dikkatli olunması gereken bir işlemdir. Şirketimiz gerekli çalışmaları yaparak, uygun planlama yöntemleri ile süreci kolaylıkla yönetmektedir.

Proje Taşımacılık

Almanya proje taşımacılık, standart ürünlerin aksine yüksek tonajlı ve özel yapıda bulunan ekipmanlar için tercih edilmektedir. Özel boyutlarda üretilmiş proje çalışması, makine parçaları, inşaat ekipmanları gibi pek çok ürünü kapsamaktadır.

Diğer ürünlerden farklı boyutlara sahip bu malzemeler için, yeterli donanıma sahip araçlar gerekmektedir. Taşıma aracına yüklenmesi esnasında titiz bir çalışma yürütülmesi gerekir. Uzak mesafe taşımacılığına dayanıklı, yüksek donanımlı araçlarımız ile özel yükleri güvenli ve programlı bir şekilde gönderilen adrese ulaştırmaktayız.

Standart boyutların dışındaki ürünler için tercih edilen bu yöntem sayesinde ürünler herhangi bir bozulma yaşamadan belirlenen adresler ulaştırılmaktadır.

Nakliye Güzergâhı

Almanya nakliye güzergâhı profesyonel kişiler tarafından oluşturulmaktadır. Taşınan malzemeleri en düzgün ve en kısa yollardan iletecek şekilde rota oluşturulmaktadır. Pek çok ülke içerisinde güvenli olmayan yollar mevcuttur. Bizler bu yolları tespit ederek güvenli teslimat yapmayı hedefliyoruz. Almanya Türkiye arasında, geçiş güzergâhı üzerinde bulunan ülkelerde herhangi bir güvenlik sorunu bulunmamaktadır.

Nakliye güzergâhının doğru bir şekilde belirlenmesi taşınan ürünlerin sağlıklı bir şekilde iletilmesinin en önemli adımıdır. Uzun ve hasarlı yollar hem malzemelere zarar vermekte hem de belirtilen adrese varış süresini uzatmaktadır. Şirketimiz uzun yıllar boyu elde ettiği tecrübeler ile teslimatların gecikmeden, konforlu bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan yollar üzerinden ulaşım sağlamaktadır. Almanya’da pek çok eyalet bulunmaktadır. Bu eyaletler içerisindeki farklı adresleri de göz önünde bulundurduğumuzda yüzlerce teslimat noktamız bulunmaktadır. Gelişmiş imkânlarımız sayesinde adrese teslimat konusunda bir sorun yaşanmamaktadır.

Nakliye Transit Süreci

Almanya nakliye transit süreci, planlama ekibimizin özverili çalışmaları ile oldukça kolay bir şekilde ilerlemektedir. Ülkelerin gümrüklerden geçiş esnasında talep ettiği belgelerin tamamı eksiksiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Böylelikle geçiş esnasında bir aksilik söz konusu olmamaktadır. Gümrüklerden geçişler esnasında çeşitli vergiler talep edilmektedir. Ülkeden ülkeye vergilerin miktarı ve türleri değişiklik göstermektedir. Sizlerin geçiş için herhangi bir ücret ödemesine gerek kalmadan süreç hızlı bir şeklide tamamlanmaktadır. Geçiş süreçlerinin oldukça hızlı tamamlanması bekleme sürelerini kısaltarak, taşınan ürünlerin alıcı adrese ulaşmasını hızlandırmaktadır.

HAKKIMIZDA