Irak Nakliye 2023

IRAK NAKLİYE

Irak Nakliye

Irak Nakliye ,Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmeye devam eden Arı Nakliyat firması, sektörde yer alan mevcut nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir. Müşteriler tarafından gelen talepleri doğru bir şekilde anlayarak, uygun nakliye çözümleri üretmektedir. Sektörde sunduğu tüm nakliye ve lojistik hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek adına gerekli planlamalarını yapmakta, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu kapsamda sektörde sunduğumuz hizmetlerimizi Türkiye’nin komşu ülkelerinden Irak ülkesine de gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye – Irak nakliye hizmetleri ile her türlü yüklerin taşımacılık faaliyetlerini sürdürmekteyiz. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat ve ihracat faaliyetlerinde en iyi şekilde yer almak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda mevcut nakliye ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sektörde sık sık ihtiyaç haline gelen parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılık hizmetleri firmamız tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerini sürdüren firmamız, sektörde kazandığı bilgi birikimi ve deneyimi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda uygun fiyat politikasıyla gerçekleştirdiğimiz nakliye faaliyetlerinde uygun Irak nakliye fiyatları sunmayı amaçlamaktadır.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerinden biri de parsiyel nakliye hizmetleridir. Parsiyel nakliye parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Aynı güzergah üzerinde yer alan ve farklı kişilerin yüklerinin bir yerden farklı bir yere taşımacılığının yapıldığı bir nakliye hizmetidir. Lojistik faaliyetlerde uygun nakliye maliyetleri oluşturması sebebi ile sektörde sık sık tercih edilen taşımacılık türü olmaktadır. Bu anlamda Arı nakliyat firması olarak, nakliye ve lojistik hizmetlerimizi sunduğumuz Irak ülkesine parsiyel nakliye çözümleri de sunmaktayız.

Irak parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin az sayıda yer alan yüklerini talep ettikleri yerlere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Irak parsiyel nakliye hizmetleri genellikle karayolu aracılığı ile sağlanmaktadır. Türkiye’nin komşu ülkeleri arasında yer alması nedeni ile karayolu taşımacılığı tercih edilmektedir. Irak karayolu taşımacılığı ile her türlü yüklerin kolay bir şekilde nakliyesi gerçekleştirilebilmektedir. Lojistik sektöründe doğan nakliye gereksinimlerine uygun çözümler sunmayı hedefleyen firmamız, müşterilerin yüklerinin özellikleri ve istekleri doğrultusunda nakliye türünü belirlemektedir. Bu kapsamda gerekli planlamalar yapılmakta ve çalışmalar sürdürülmektedir.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerinden biri de frigo nakliye hizmetleridir. Frigo nakliye hizmetleri kapsamında gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Arı Nakliyat firması olarak, Irak frigo nakliye hizmetleri ile özellikle ithalat ve ihracat faaliyetlerinde mevcut nakliye ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Frigo taşımacılık süreçleri frigorifik araçlar ile gerçekleştirilmekte ve gıda ürünlerinin güvenli bir şekilde belirtilen noktalara ulaştırılması açısından – 26 °C – 18 °C arasında ısı koşulları sağlanmaktadır.

Bir ülkede üretilen gıda ürünlerinin ihracat faaliyetlerinde ürünlerin bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılarına ulaştırılması önem arz etmektedir. Bu alanda yeterli bilgi ve donanıma sahip olan firmamız, Irak frigo nakliye faaliyetlerinin her aşamasında gerekli çalışmalarını sürdürmektedir. Her türlü süreçte müşterilerine gerekli desteklerini sunmakla beraber, tüm faaliyetleri yakından takip etmektedir. Bu anlamda nakliye faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması amaçlanmaktadır. Haftanın belirli günleri düzenli bir şekilde nakliye hizmetleri sunmaktayız. Arı Nakliyat firması olarak müşterilerin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktayız.  

Irak Nakliye Fiyatları

İstanbul – Bağdat2.750 USD
İstanbul – Zaho2.150 USD
Mersin – Süleymaniye1.550 USD
İzmir – Erbil1.750 USD

Irak nakliye fiyatları birçok unsurlar kapsamında farklılık göstermektedir. Taşımacılığı yapılacak yükler ile alakalı gerekli bilgiler müşterilerden temin edilmekte ve bu doğrultuda firma bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından nakliye fiyatı belirlenmektedir. Nakliye fiyatları ile ilgili olarak etkili unsurlar arasında; yükün cinsi, yükün boyutları (En, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Arı Nakliyat firması olarak lojistik sektöründe verdiğimiz hizmetlerde her zaman en uygun fiyatları sunmak için gereken çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ağır Yük Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerinden biri de ağır yük nakliye hizmetleridir. Uluslararası Lojistik sektöründe önemli bir konumda yer alan ağır yük taşımacılığı, trafo, jeneratör, yat, tekne, tır, santraller, iş makineleri, köprü kirişleri, vinç, fabrika taşıması, döküm üniteleri, gemi motorları, boru hatları, konteynerler, inşaat makineleri gibi ağır yüklerin taşımacılık faaliyetlerinin gerçekleştirildiği bir nakliye hizmetidir. Bu kapsamda sektörde sık sık ihtiyaç duyulan bir nakliye hizmeti olmaktadır.

Türkiye – Irak nakliye ve lojistik hizmetleri sunan Arı Nakliyat, Irak ağır yük nakliye ihtiyaçlarına da çözümler üretmektedir. Müşterilerin her türlü ağır yüklerini talep edilen yerlere güvenle ulaştırmaktayız. Alanında bilgi ve donanıma sahip ekibimiz ile birlikte yüklerin sağlık bir şekilde belirtilen noktalara ulaştırılmasını sağlamaktayız. Bu anlamda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak, nakliye faaliyetlerinin sorunsuz olarak tamamlanmasını amaçlamaktayız.

Proje Taşımacılığı

Lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç haline gelen nakliye hizmetlerinden biri de proje taşımacılığı hizmetleridir. Proje taşımacılığı, standart dışı ölçü ve ağırlıkları olan yüklerin taşımacılık faaliyetlerinin gerçekleştirildiği bir nakliye hizmetidir. Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetlerde yer alan Arı Nakliyat firmamız, faaliyetlerini Irak ülkesine de gerçekleştirmektedir. Irak ülkesine proje taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktadır.

Türkiye – Irak proje taşımacılığı hizmetleri ile birlikte boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri ve termik santral gibi projelerin nakliye faaliyetleri yürütülmektedir. Nakliye süreçlerinde özel araçlar kullanılmakta ve önlemler alınmaktadır. Bununla birlikte nakliye süreçlerinde gerekli güzergâh doğrultusunda yol izinleri de alınmaktadır. Arı Nakliyat firması olarak, Irak proje taşımacılık hizmetlerinde her türlü süreçte müşterilere gerekli desteklerimizi sunmaktayız.

HAKKIMIZDA

İzmir Yük İlanlarında,Nakliye Rehberi

İzmir Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

Yurtiçi taşımacılık faaliyetleri kapsamında İzmir nakliye hizmetleri nakliye firmaları tarafından müşterilere sunulmaktadır. Yurtiçi nakliye ve lojistik hizmetleri İzmir şehrine de sağlanmaktadır. İzmir nakliye firmaları tarafından Türkiye’nin birçok noktasına nakliye hizmetleri sunulmaktadır. Bir noktadan başka bir noktaya nakliyesi gerçekleşmesi gereken yükler hızlı ve güvenli bir biçimde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Nakliye Rehberi olarak İzmir nakliye ve lojistik hizmetleri sağlayan nakliye firmaları ile ilgili bilgileri sizlere aktarmaktayız.

İzmir nakliye ve lojistik hizmetleri kapsamında lojistik sektöründe sık sık ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılık hizmetleri müşterilere sunulmaktadır. İzmir nakliye hizmetlerinin birçoğu da karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Nakliyesi gerçekleşecek olan yükler karayolu aracılığı ile güvenli olarak teslimatı yapılmaktadır. Karayolu taşımacılığı lojistik sektörünün birçok alanında sıklıkla tercih edilen bir taşımacılık yöntemidir.

Karayolu ile birçok yüklerin bir noktadan başka bir noktaya kolay bir şekilde nakliyesi gerçekleştirilebilmektedir. İzmir nakliye firmaları tarafından yüklerin sigortalı bir şekilde taşınması sağlanmakta ve nakliye süreçleri boyunca ortaya çıkabilecek olumsuz durumlara karşı müşteri mağduriyetlerinin önlenmesi amaçlanmaktadır. Bununla birlikte nakliye süreçlerinde her türlü destekler de nakliye firmaları tarafından sunulmaktadır.

Bu kapsamda yüklerin müşteriler tarafından talep edilen yerlerden teslim alınmakta, yüklerin müşterilerin talep ettiği yerlere teslimat işlemleri yapılmakta, yüklerin depolanması, paketlenmesi, dağıtılması süreçlerinde destek olunmakta, nakliye süreçleri için gereken evraklar hazırlanmakta, nakliye süreçlerinde müşterilere gereken hususlarda bilgilendirmeler sağlanmakta ve tüm süreç yakından takip edilmektedir.

Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

Lojistik sektöründe parsiyel taşımacılık önemli bir konumda yer almaktadır. Sektörde sıklıkla aranan nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda İzmir nakliyeciler sitesi tarafından aprsiyel nakliye hizmetleri müşterilerine sunulmaktadır. Parsiyel taşımacılık aynı zamanda parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Birçok avantajlı özellikleri yer almaktadır. En önemli avantajlarından biri de uygun nakliye fiyatları sunmaktadır.

Diğer avantajları arasında ise; kapıdan kapıya ve depodan depoya teslimat imkanı sunması, nakliye süreçlerinde elleçleme işlemlerini en aza indirgemesi, yüklerin aktarmasız bir şekilde alıcılarına ulaştırılması, tehlikeli madde dışındaki her türlü yüklerin bir noktadan başka bir noktaya taşımacılık faaliyetlerinin gerçekleştirilebilmesi, nakliye hizmetleri esnasında minimum problemler ile karşı karşıya kalınan taşımacılık türü olması, nakliye süreçlerindeki bekleme sürelerini en aza indirgemesi, gönderilerin kolay bir şekilde takibinin yapılabilmesi, karayolu, denizyolu ve havayolu ile entegre bir şekilde taşımacılık imkanı sunması, zaman konusunda tasarruf sağlaması, tam zamanında teslimat imkanı sunması gibi birçok avantajları yer almaktadır.

Yurtiçi Frigo Taşımacılık Hizmetleri

Yurtiçi taşımacılık hizmetleri kapsamında İzmir nakliye firmaları tarafından frigo taşımacılık hizmetleri de sunulmaktadır. Frigo taşımacılık soğuk taşımacılık olarak da bilinmekle beraber, oldukça hassas bir taşımacılık türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Frigo taşımacılık hizmetleri kapsamında gıda ürünlerinin bir noktadan başka bir noktaya nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamda gıda ürünlerinin bozulmadan, hasar almadan ve raf ömürleri azalmadan alıcılarına ulaştırılması önem arz etmektedir. İzmir nakliye hizmetleri kapsamında nakliye firmaları frigo taşımacılık faaliyetlerinde yeterli bilgi ve donanıma sahiptirler. Bu kapsamda nakliye firmaları müşterilerin gıda ürünlerini sağlıklı bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktadırlar. Nakliye süreçlerinin her aşaması firma tarafından yakından takip edilmekte, gerekli önlemler alınmaktadır.

Bununla birlikte nakliye süreçlerinde her türlü destekler de sağlanmaktadır. Tüm nakliye hizmetleri kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda sunulmaktadır. Nakliye firmalarının öncelikli amacı da müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Bu doğrultuda gerekli nakliye planlamalarını gerçekleştirilmekte, sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılmasını hedeflemektedirler.

L2 YETKİ BELGESİ

L2 YETKİ BELGESİ

TİO BELGESİ

TİO BELGESİ

Azerbaycan Nakliye 2023

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye,Arı Nakliyat firması olarak Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerimizi Azerbaycan ülkesine de gerçekleştirmekteyiz. Türkiye – Azerbaycan arasında her türlü nakliye ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasiteye sahibiz. İki ülke arasında gerçekleştirilen ithalat – ihracat taşımacılık faaliyetlerinde yer almaktayız. Bu anlamda sektörde genellikle ihtiyaç duyulan parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı ve konteyner taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır.

Firmamız bünyesinde görev alan tecrübeli ekip ile birlikte lojistik faaliyetlerimizi titizlik bir şekilde yürütmekteyiz. Azerbaycan nakliye ve lojistik faaliyetlerimizi karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepleri doğrultusunda uygun nakliye çözümleri üretmekteyiz.

Arı nakliyat firması olarak Azerbaycan nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunmak adına gereken planlamalarımızı yapmakta ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tüm nakliye faaliyetlerimizi yakından takip etmekte, nakliye süreçleri esnasında herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamak adına gerekli önlemlerimizi almaktayız. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren firmamız, nakliye süreçlerinin her aşamasında en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Nakliye faaliyetlerini sigortalı bir şekilde sunmaya özen göstermekte, bu kapsamda müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının da önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Lojistik sektöründe faaliyetlerini kesintisiz bir biçimde sürdürmeye devam eden Arı nakliyat, Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilerin az sayıdaki yüklerini istenilen noktalara ulaştırmaktadır. Sektörde en iyi şekilde varlığımızı sürdürmek adına gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Sektörde doğan her türlü nakliye ihtiyaçlarında müşterilerin yanında yer almaktayız.

Kaliteli ve güvenli hizmeti benimsemiş olan firmamız, lojistik sektöründe edinmiş olduğu bilgi birikimleri ve tecrübeleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda uygun fiyat politikasını benimseyen firmamız, sektörde sunduğu nakliye hizmetlerinde uygun Azerbaycan nakliye fiyatları sunmayı amaçlamaktadır.

Parsiyel nakliye, genellikle aynı güzergah doğrultusunda olan ve farklı kişilere ait olan yüklerin bir noktadan farklı bir noktaya nakliyesinin gerçekleştirildiği bir tür taşımacılık hizmetidir. Parça yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetleri karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Türkiye – Azerbaycan parsiyel nakliye faaliyetleri daha çok karayolu aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Azerbaycan ülkesinin Türkiye’nin komşu ülkelerinden biri olması açısından sıklıkla karayolu tercih edilmektedir. Lojistik sektöründe karayolu taşımacılığı önemli bir konumda yer almaktadır. Sektörde doğan nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi amaçlayan firmamız, müşterilerin yüklerinin özellikleri ve talepleri kapsamında taşımacılık türünü belirlemektedir. Bu doğrultuda gerekli planlamalarını yapmakta ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Frigo Nakliye Hizmetleri

Arı Nakliyat firması olarak Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerimizi Azerbaycan ülkesine gerçekleştirmekte ve bu doğrultuda sektörde sık sık talep edilen frigo nakliye hizmetlerini sunmaktayız. Azerbaycan frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerin nakliye gereksinimlerine çözümler üretmekteyiz. Bu doğrultuda Türkiye – Azerbaycan ithalat ve ihracat faaliyetlerinde yer almaktayız. Frigo nakliye hizmetleri kapsamında gıda ürünlerinin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmekte ve nakliye süreçleri frigorifik araçlarla sürdürülmektedir. Bu sayede ürünler açısından uygun ısı koşulları sağlanmaktadır.

Azerbaycan frigo nakliye faaliyetleri – 26 °C – 18 °C arasında ayarlanabilen sıcaklık değerlerine sahip donanımlı araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Sektörde sık sık aranan nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır. Arı Nakliyat firması olarak frigo nakliye hizmetlerini en iyi biçimde gerçekleştirmek adına faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Haftanın belirli günleri düzenli bir şekilde taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir. Arı Nakliyat olarak müşteri beklentilerini en iyi şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Bakü0.050 USD
İzmir – Bakü  0.030 USD
Ankara – Bakü0.010 USD
Adana – Bakü 0.020 USD

Azerbaycan nakliye fiyatları çeşitli faktörler doğrultusunda değişkenlik göstermekle beraber, nakliyesi gerçekleşecek olan yükler ile ilgili gerekli bilgiler müşterilerden temin edilerek belirlenmektedir. Nakliye fiyatları konusunda etkili olan faktörler arasında; yükün cinsi, yükün boyutları (En, boy, yükseklik), yükün ağırlığı, yükün hacmi, mesafe ve diğer özel koşullar yer almaktadır. Arı Nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlerde en uygun fiyatları sunmak adına gerekli çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Ağır Yük Nakliyesi

Lojistik sektörü kapsamında gereksinim duyulan taşımacılık hizmetleri arasında ağır yük nakliyesi de yer almaktadır. Arı nakliyat firması olarak sektördeki mevcut nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi amaçlamaktayız. Hizmetlerimizi sürdürdüğümüz Azerbaycan ülkesine ağır yük nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye – Azerbaycan ağır yük nakliye hizmetleri ile müşterilerin trafo, jeneratör, yat, tekne, tır, santraller, iş makineleri, köprü kirişleri, vinç, fabrika taşıması, döküm üniteleri, gemi motorları, boru hatları, konteynerler, inşaat makineleri gibi ağır yüklerini istenilen noktalara ulaştırmaktayız. Alanında yeterli düzeyde bilgi birikimine ve deneyime sahip ekibimiz ile beraber yükler sorunsuz bir biçimde alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Ağır yük nakliye hizmetlerinin alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. Bu anlamda firmamız yeterli bilgi ve donanıma sahip bir firmadır. Her türlü ağır yüklerin güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılması adına gerekli önlemleri almakta, bu doğrultuda çalışmalar sürdürülmektedir.

Proje Taşımacılığı

Uluslararası nakliye ve lojistik hizmetler kapsamında, faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz Azerbaycan ülkesine proje taşımacılığı hizmetlerini de sunmaktayız. Türkiye – Azerbaycan proje taşımacılığı kapsamında boru hattı lojistiği projeleri, mobil santral projeleri, doğalgaz santral projeleri, petrokimya tesisleri, raylı sistem projeleri, hidroelektrik santralleri projeleri, baraj projeleri, rafineri tesisleri ve termik santral projelerinin taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Proje taşımacılığı, standart dışı ölçülere ve ağırlıklara sahip olan yüklerin nakliye faaliyetlerinin gerçekleştirildiği bir tür taşımacılık hizmetidir.

Arı Nakliyat firması olarak, lojistik sektörünün her alanında mevcut nakliye ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktayız. Proje nakliye hizmetleri özel önlemler alınarak, özel araçlar ile sürdürülmektedir. Bununla birlikte proje nakliyesi süreci açısından gereken güzergâhlar planlanmakta, yol izinleri alınmaktadır. Arı Nakliyat, Azerbaycan proje taşımacılık faaliyetlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına gerekli desteklerini sunmaktadır. Nakliye süreçlerinde firmamız tarafından her türlü destekler sağlanmaktadır. Sürecin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması amaçlanmaktadır.

HAKKIMIZDA

Moğolistan Nakliye 2023

Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz sayfamız hazırlanmaktadır.

Nakliye ve lojistik hizmetlerimize ilişkin bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlerleyen günlerde sayfamızı ziyaret ederek güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Estonya Nakliye 2023

Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz sayfamız hazırlanmaktadır.

Nakliye ve lojistik hizmetlerimize ilişkin bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlerleyen günlerde sayfamızı ziyaret ederek güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Arınak Lojistik 2023

Arınak Lojistik & Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz sayfamız hazırlanmaktadır.

Nakliye ve lojistik hizmetlerimize ilişkin bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlerleyen günlerde sayfamızı ziyaret ederek güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Rusya Nakliye 2023

Rusya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz sayfamız hazırlanmaktadır.

Nakliye ve lojistik hizmetlerimize ilişkin bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlerleyen günlerde sayfamızı ziyaret ederek güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.


Antalyadan Organize San. Bölgesi 1.Cad. No:19 PK: 07190 Döşemealtı | Antalya | Turkey – Moskova metro Pechatniki

Yuk: mermer

Belirttiğiniz detaylara istinaden,

Ankara-Novorossiysk/Rusya Karayolu Komple TIR Taşıma Fiyatımız 4.650 USD

Güzergah Gürcistan üzeri

Transit süre 6-7 gün

HS Code: 6802

19-22.03.2019 tarihinde Rusya”nın ve Ukrayna’’nın aşağıda ki rotalarına çıkış yapacak PARSİYEL aracımız bulunmaktadır.

Hazır olan ve hemen çıkmasını istediğiniz konsolide yüklerinizi varsa rekabetçi navlunlar ile değerlendirebiliriz

Çıkış gümrüğü : Erenköy güm. Müd.

Rotamız : Gürcistan uzerıdır/Karadan

Yük kabul edebileceğimizi teslim noktalarımız ise şunlar ;

Aşağıdaki adrese ay sonu ihracat planlıyoruz bu bilgilere göre sizden fiyat rica ediyorum.

RUSYA NAKLİYE FİYATLARI

İstanbul – Moskova000.27 USD
İstanbul – Petersburg000.29 USD
Ankara – Moskova000.30 USD
İzmir – Moskova000.37 USD

TOPLAM TONAJ : 40 TON

  • Belgorod
  • Moskova
  • Krasnodar
  • Tolyattı
  • Samara
  • Saratov
  • Naberejnye chelny
  • Kazan
  • Saint Petersburg


Total: 2 FTL

22500 kg per FTL yuklenecek

İstanbul Pendik

Rusya moscova Prospect Mira

Müşteriden iletilen talep aşağıdaki gibidir.

İç nakliye dahil navlun alabilir miyim lütfen?

Çıkış : Tuzla, İstanbul

Varış : Vladimir Region, Kirzhach, Rusya

Yük : 6 Palet (Euro Palet) Uzunluk : 220 cm

Toplam Ağırlık : 1.500 kg

İçerik : Plastik ambalaj (Gtip

Magnitogorsk bölgesine parsiyel servisimiz olmadığından en yakın bölge olan Samara teslimi yapabilmekteyiz.

Müşterinizin Samara’da gümrük yaptırıp iç nakliye ile Magnitogorsk’a taşıma imkanı olursa teklifimizi değerlendirebilirsiniz.

Yükünüzün Sancaktepe depomuza gönderilmesi durumunda, Erenköy gümrük çıkışlı Samara/Rusya gümrük teslimi taşıma fiyatımız 1.450 USD Güzergah Gürcistan üzeri Transit süre 12-15 gün İyi çalışmalar.

Magnitogorsk/Rusya’ya aşağıda belirtilen malzemeyi parsiyel olarak göndermek istiyoruz.

TOPLAM 3 PALET 2.790 brüt 2.565 net

Fiyat bilgisi rica ederiz lütfen.

Moskova merkeze 2 adet Mercedes Sprinter 516 tipin de araç göndermek istiyoruz.

Şuan elimizde varış açık adresi mevcut değil. Moskowa da adres teslim yapabilir misiniz ?

ayrıca YDG yi alıcı yapmaması durumunda siz yapabiliyor musunuz ?

Yeşilköy yükleme / Moskowa teslim.

Gümrüğü : Yeşilköy oto ihtisas

Beher aracın ölçüleri:

KG: 2695 kg

Uzunluk: 7361 mm

Genişlik: 1993 mm

Merhaba, mailiniz için teşekkür ederim.

Firma detaylarınızı İhracat Operasyon müdürümüz Zeynep Hanım’a yönlendiriyorum.

Kendisi gerektiğinde sizlerden fiyat talebinde bulunacaktır.

Ankara’dan rusya gidecek C 400 paletli sondaj makinamızın ölçüleri ekteki dosyada belirtilmiştir. Sizden makinamızın konteyner ile Ankara’dan moskova gümrüğe kadar taşıma ücreti hakkında bilgilendirme istiyorum.

Fiyat teklifiniz için bize uylaşınız.

Almanya Nakliye 2023

Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi alabileceğiniz sayfamız hazırlanmaktadır.

Nakliye ve lojistik hizmetlerimize ilişkin bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İlerleyen günlerde sayfamızı ziyaret ederek güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.


Ankara Sincan yükleme Berlin’e İstanbul’dan ithalat yapan bir firmayız.

Aşağıdaki ürünlerin acil nakliyesi gerekiyor.

Yükleme Kütahya malzemeler hazır.

almanya nakliye yapan firmalar

Teslimat 49377 Vechta Germany

Aşağıdaki yükleme için imkan ve navlun rica ederiz, Teşekkürler

Yükleme : SSP Bobingen Almanya

Teslimat: Irak Hilla Babylone

Tonaj: Max 10 Ton / Max. Yük Değeri: 300.000

TIR Nakliyati Sigortali olmasi istenmekde. Nakliyat CIP Olarak Al Waha Softdrink Müsteriyle anlasdik.

Bütün Nakliyat boyunca Irak Hilla Babylona kadar TIR daki Malzemeler aktarilmayacak Türkiyede Dors degisebilinir ama bu konuda A.T.R, Evraklar, Gümrük belgesi nasil olur siz bilmeniz gerekli.

Bütün Nakliyat görevimiz 2019 Subat’in 15-18 de gerceklesecek.

Normal TIR ebatlarinda: yani Maximum uzunluk ve Maximum genisligindeki TIR’larla

Tonaj 0-22 ton olarak dikkate alabilirsiniz.

Malzeme cinsi seramik

Navlun teklifinizi bekliyorum.

Almanya 67. Bölge boşaltma

Malzeme cinsi Sandalye

0-22 ton olarak dikkate alabilirsiniz.

Navlun teklifinizi bekliyorum.